İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRT Facebook'u yasakladı

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TRT, mesai saatlerinde Facebook'u yasakladı. Personel, başını Facebook'tan kaldıramaz hale gelince, bina içindekiler bile birbiriyle dahili telefon ya da yüzyüze konuşmak yerine Facebook'tan yazışınca kurum bilgisayarlarına erişim yasağı geldi.

TRT Genel Müdürlüğü, Ankara ve İstanbul'daki merkezlerinde çalışan personelin Facebook'a erişimine duvar koydu.

TRT çalışanları mesai saatlerinde kurum bilgisayarlarından Facebook'a giremiyor. Öğle tatilinde sadece 12.30-13.30 arası 1 saat Facebook'a erişim yasağı kaldırılıyor.

Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=114368

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu facebook haberi duymak istemiyorum artık. Nasıl bir yönetim facebook u engellerki. Sen personelinin komple düzene girmesini sağlaman lazım. Facebook a giren adam, okeyde oynar, soliterde..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu yasaklamanın haber olması çok enteresan (sanırım birileri TRT için olumsuz birşey olsun da ne olursa olsun adına herşeyini haber yapıyor)

Üniversitelerin idari kadroları tüm gün okey sitelerinde geziniyor (2 sene önce ünlü bir özel üniversitenin, önemli bir idari sorumlusu olan bayandan çok enteresan teklifler almıştım, yani haber yapılacaksa birçok internet kullanıcısında daha çok malzeme var)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
daha facebook sitesine sadece 1 kez girdim desem..
nedir bu milleteki heves anlamadımki

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
facebooktan gına geldi, heleki "abi facebook tarzı bi script bize kaça patlar" cümlesindende. bunlar tamamen siyasal oyun, yedirdiler parayı tv'lere derdi millete düştü

F

foryou

Misafir
bu feysbukta gelip geçici neler gelip geçmediki millet hevesini alınca sıkılır ki üye de oldum buna hiç bir çekici yanı yok bir amaç hedef yok youtube.com ona bin basar gerçi ayrı sektörler ama hedef amaç var youtubeda. tutturmuşlar sosyalleşme bilmem nesi internette nasıl sosyalleşme olabilir ki saçmalıktan başka birşey değil bu site.

moredomain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yasaklara sonuna kadar karşıyım.. Bende TRT yi yasaklıyorum evdekilere aha şimdi :)

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı şeylerin cılkını çıkarmadan rahat edemiyoruz. :)
Neredeyse çoğu medya aracı facebook'un reklamını yapa yapa, yere göğe sığdıramaz oldu. Haberler artık bazı kişilerin reklam aracı oldu düşüncesindeyim, hiç görmedim bir Türk sitesinin bu şekilde haber edildiğini şimdiye kadar. Nedir yani, onun yaptığı işi mynet'de yapıyor, yonja'da yapıyor, bilmemne de yapıyor.. Sıradan bir "site" bu kadar abartılmasına gerek yok.
Adamlar telefonlaşmayı, yüzyüze konuşmayı kesmiş facebookdan iletişim kuruyor, peh peh.. Komedi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Emin olun Türk milleti kadar gereksiz abartan bir millet yok bu dünyada.
Her şeyin suyunu çıkartmaya meraklıyız.
TRT ye gelince, adamlar gerekiyorsa yapmışlardır, bu onların bileceği birşey. Kurum içinde millet işini gücünü bırakıp internette facebook culuk oynuyorsa olacağı budur. 10 sene kadar önce Ankara PTT ye sistem kurmaya gitmiştim. Adamlar ofis içinde küçük tüpte patates kaynatıyorlardı... Teknoloji devrimi oldu 10 sene sonra Facebook kaynatıyorlar.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"bana ne benim sitelerimide birileri yasaklasa da benimde reklamım olsa" diyesim geliyor ne güzel reklam valla şimdi haberi okuyanlar iyice merak eder ne var bu facebook ta diye.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu haberlerin hepsi gerilla reklam tabir ettiğimiz reklam cinsi arkadaşlar...aldırmayın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi