İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTNet ADSL - Kullanıcı Bilgi Kartı

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TTNET ADSL ile birlikte alacağınız ürünler ve hizmetler için TTNET ADSL Hizmet Numaranızı, Kullanıcı Adınızı ve Kullanıcı Şifrenizi bilmeniz gerekir. Bu bilgilerinizi hatırlamanıza yardımcı olabilmek için aşağıdaki linke tıklayarak kullanıcı bilgileri kartınıza bilgilerinizi girerek yazıcıdan çıktı alabilir ve saklayabilirsiniz.

http://www.ttnet.com.tr/web/99-949-1-1/tr/evde_ttnet/ttnet_adsl/_kullanici_bilgi_karti_

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bundan basılı olarak geçen aylarda faturanın yanında göndermişlerdi.

O

Orion

Misafir
çok saçma ya. adsl bağlattırırken telefon hattı mutlaka olmalı diyorlar, sonra telekom bayisine ödeme için gittiğimde tel no söyleme adsl hizmet no bilmiyorsan olmaz diyorlar. be kardeşim madem neden telefon hattımın üzerine bağlıyonuz adslyi

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok saçma ya. adsl bağlattırırken telefon hattı mutlaka olmalı diyorlar, sonra telekom bayisine ödeme için gittiğimde tel no söyleme adsl hizmet no bilmiyorsan olmaz diyorlar. be kardeşim madem neden telefon hattımın üzerine bağlıyonuz adslyi

www.ttnet.com.tr adresinden dahi telefon numaranız ile adsl faturanızı ödeyebilirsiniz. TT Ofislerinin %99-u bu numaraya bakmaktadır.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Evet genelde telefon numarasını söylüyerek yatırıyoruz. Gerçi ben hizmet numarasını ezbere bildiğim için onu söylüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5