İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Türkçe Dizinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce sverdlow'un verdiği dosyadaki Dizinlere biraz ekleme yaptım bazı kapanan siteleri çıkarttım. %90'ı kod eklemeden karşılıksız dizinlerden oluşuyor. Neredeyse tamamı türkçe dizinler Araya birkaç tane yabancı girmiş olabilir.
Site de bulunsun ara ara güncelleriz diye düşündüm. Tek bir adresten tüm dizinlere ulaşmak herkesin işine yarar heralde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler

ama bunların %10undan fazlası kod eklemeli

geçenlerde ekleme yapmıştım ondan diyorum ama teker teker kontrol etmek lazım

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ahaha bende emin değildim zaten :) erd kısmı tutmuş ama :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
süper. paylaşım için tşk + rep

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler,biraz da dizin kasalım :)

rep geliyorum demez :p

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni keşfettiğiniz dizinleri veya kendi açtığınız dizin sitelerini bu başlıkta belirtirseniz bende listede gerekli yere yerleştiririm. Sürekli güncel bir Dizin derlememiz olur.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Anonim FTP erişimine izin var mı?
Anonim FTP, tüm SiteGround barındırma hesapları için varsayılan olarak devre dışıdır. Dolayısıyla, isimsiz FTP erişimi ve kimlik doğrulaması olmadan erişim mümkün değildir.

Bu işlev yalnızca müşterinin isteğine bağlı olarak Cloud ve Dedicated barındırma planlarında etkinleştirilebilir , ancak büyük bir güvenlik sorunu olabileceği için bundan faydalanmamanız önerilir.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işlev yalnızca müşterinin isteğine bağlı olarak Cloud ve Dedicated barındırma planlarında etkinleştirilebilir , ancak büyük bir güvenlik sorunu olabileceği için bundan faydalanmamanız önerilir.

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verilen siteleri ekliyorum listeye. PR güncelemesinden sonra baya bir değişiklik olmuş sitelerde onuda bugun yarın halledicem.
Pr 4 olmuştur ama hala pr 0 larda :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
verilen siteleri ekliyorum listeye. PR güncelemesinden sonra baya bir değişiklik olmuş sitelerde onuda bugun yarın halledicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi