İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tüm web master arkadaşlara sitenize doktor soru cevap

D

dadal2000

Misafir
Sevgili web master www.iremonline.com portalında sağlık köşesi ciddi adımlar atılmaya hızla devam ediliyor. Portalık sağlık köşesinde yararlanabileceğiniz linkler var.
1. Dr'un kaleminden portalımızda Dr lar makale yazmaktadırlar. Bu ziyaretçi sayınızı artıracaktır. Sanırım
2. Sağlık problemi olan ziyaretçiler soru cevap köşesi ile dr lara iletilmek üzere sorularını sorup cevap almaktadırlar

Sizde bizim bu sayfamıza link verebilirsiniz. Evet bazı arkadaşların kendi sitenin hitini artırmak istiyorsun der gibi olduklarını tahmin edebiliyorum. Evet arkadaşım kendi sitemin hitini artırıyorum, ama senin ziyaretçilerin de bileceki senin sitende doktor soru cevap köşesi var buda senin hitini artırmayacak mı? Böyle düşünmek yerine birbirimize destek olalım eğer senin sayfanda da yararlı link varsa www.iremonline portalı izin vermen halinde hemen sayfanı link yapabilir.
Fransızların dediği gibi "birbirimizin gözünü oymayı bırakalım da rimel çekelim"

sevgilerimle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5