İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tuncay haftanın 11'inde!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eurosport'un Sun, Mirror, Mail, Times ve Guardian gazetelerinde, oyunculara 10üzerinden verilen puanlarla oluşturduğu haftanın en iyi 11 şöyle:

David James (Portsmouth) - 38
Glen Johnson (Portsmouth) - 38
Jonathan Woodgate (Middlesbrough) - 36
David Wheater (Middlesbrough) -38
Emanuel Pogatetz (Middlesbrough) - 37
Gary O'Neil (Middlesbrough) - 41
Fabio Rochemback (Middlesbrough) - 40
Sulley Muntari (Portsmouth) - 39
Stewart Downing (Middlesbrough) - 40
Yakubu (Everton) - 42
TUNCAY ŞANLI (Middlesbrough) - 41

Tuncay ve 6 Boro oyuncusunun haftanın kadrosunda yer almasının temel nedeni, lider Arsenal'in namağlup unvanına verdikleri maçta ortaya koydukları performanslar.

Daha önceki bir değerlendirmede haftanın en kötü 11'ine seçilen ve yapılan anketlerde Premier League'in en kötü transferleri arasında ismi geçen milli futbolcumuz, son 2 haftadaki performansının karşılığını haftanın 11'ine girerek aldı.

Kaynak : Ajansspor

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hak ettiler maca baktim tum yuregini koydu ayrica attigi golde superdi yalniz takimda sahane oynadi seyrederkende söyledim bizimkilere tüm maclari böyle oynasaydilar suan liderdiler ama iste bir maclik oluyor takimin gucu yoksa insallah devami gelir tuncay acildi devami gelir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5