İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tupac Yaşıyor!(mu)?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar yabancı sitelerde bile halâ bu konu tartışılıyor. Tupac'ın yaşadığına dair bir çok kanıt var. Siz ne düşünüyorsunuz? Tupac öldü mü yaşıyor mu sizce? :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
orta okul 2 deyken 2pac çok dinlerdim, hayali kahramanımda benim :p yanlış hatırlamıyorsam, 9 veya 7 sayısı ile alakalı bir rastlantısı vardı ve o zamanlar 2000 demi 2002 demi ne ölmediğini yaşadığını belli edeceğine inananlar vardı (ben dahil :D) ve yıllar geçti, o tarihler geldi, onlarda geçti... sonuç olarak, 2pac vurulduğunda ölmüştü herhalde...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Otopsi resmi dedikleri resmi fake çıktı. Cenazesi halka kapalı ve az kişiden meydana gelmiş bir yerde olmuş. Hastaneden çıkışını hiçbir basın çekememiş. Ayrıca Küba'da olduğu tahmin ediliyor. Ben ölmediğini düşünüyorum şahsen.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sanırım Tupac Amaru Shakur Türk vatandaşı oldu. Adıda Ahmet Şaban Topak, Gaziosmanpaşa'da kahvecilik yapıyor. :p

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tupac ne (veya kim)?

diycem millet kızıcak, desemmi acep -(

alttaki kısım ilk mesajımdan sonra editlenen kısımdır

rap hiç dinlemediğim bir müzik tarzı olduğu için tanımamam normalmiş :) ama yinede benim gibi tanımayanlar için alttaki linki veriyorum.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Tupac_Amaru_Shakur

hayatı gerçekten ilginçmiş , vayy bee

TupacShakurAllEyezonMe.jpg

ben bu adamı kapalı çarşıda gördüm yahu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5