İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk heker Belçika'yı çökertti

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yetkililer, bugün, kendilerini "Osmanlı İmparatorluğu'nun torunları" olarak tanıtan bir grubun, Savunma Bakanlığının resmi internet sitesinin kontrolünü ele geçirdiğini bildirdi.

İlk aşamada, siteye girenler, "Türk Kuvvetleri" yazılı bir sayfa ile karşılaştı. "Kötü bir İngilizce" ile çeşitli ifadelere yer verilen korsan sayfalarda, sözde Ermeni soykırımı konusuna değinildiği, Türklerin kendilerini Ermenilere karşı koruduklarının belirtildiği, Türkiye'de "Kürt sorunu" yaşanmadığının, PKK'nın terör örgütü olduğunun anlatıldığı duyuruldu.

İnternet korsanlarının, Türkiye, Türk polisi, Türk askeri ve Türk hükümetlerine karşı tavır alınması halinde, bakanlığın internet sitesini sürekli çökertme tehdidinde bulundukları da bildirildi.

Savunma Bakanlığı nöbetçi subayı, siteyi acilen kapattıklarını, en kısa zamanda tekrar hizmete sokmaya çalışacaklarını duyurdu.

Belçika Savunma Bakanlığı Sözcüsü Ingrid Baeck, internet korsanları aleyhinde suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=62553

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yetkililer, bugün, kendilerini "Osmanlı İmparatorluğu'nun torunları" olarak tanıtan bir grubun, Savunma Bakanlığının resmi internet sitesinin kontrolünü ele geçirdiğini bildirdi.

İlk aşamada, siteye girenler, "Türk Kuvvetleri" yazılı bir sayfa ile karşılaştı. "Kötü bir İngilizce" ile çeşitli ifadelere yer verilen korsan sayfalarda, sözde Ermeni soykırımı konusuna değinildiği, Türklerin kendilerini Ermenilere karşı koruduklarının belirtildiği, Türkiye'de "Kürt sorunu" yaşanmadığının, PKK'nın terör örgütü olduğunun anlatıldığı duyuruldu.

İnternet korsanlarının, Türkiye, Türk polisi, Türk askeri ve Türk hükümetlerine karşı tavır alınması halinde, bakanlığın internet sitesini sürekli çökertme tehdidinde bulundukları da bildirildi.

Savunma Bakanlığı nöbetçi subayı, siteyi acilen kapattıklarını, en kısa zamanda tekrar hizmete sokmaya çalışacaklarını duyurdu.

Belçika Savunma Bakanlığı Sözcüsü Ingrid Baeck, internet korsanları aleyhinde suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=62553

Bak böyle yapsınlar işte yapcaklarsa.Çıkıpta gereksiz birsürü siteyi çökertmek yerine yılanın başını ezip yaralı bi kaç yazı yazmılar tebrik ediyorum arkadaşları burdan

Arkadaslari tebrik ediyorum, ama daha etkili isler yapmalari lazim.
Ornek: Amerikanin atom bombalarini kumanda eden bilgisayara girip. Amerikanin birkac sehrine bomba gonderseler daha yararli olmus olurlar.

senide kınıyorum arakdaşım.Daha atom bombasının ne olduğunu bildiğini bile sanmıyorum

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o atom bombasını senin kafana atsaslar da hiç fena olmaz hani.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tebrikler tabi ki amaçsız hekinge hayır.Ama böyle bir amaca yönelik saldırıyı kutluyorum.O atom bombacı arkadaşında yaşını 10-15 arası tahmin ediyorum.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galeyana gelip söylemiştir.Sanki yapmış gibi tavır almışsınız.Masum insanlarla dolu tabii ama amerika denince akıllara ne geliyor bilirsiniz.Kanla yaşayan bir yaratık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5