İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Sponsor Tıkla Para Kazan !

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ödeme aldınmı? En düşük ödeme tutarı ne zaman? İstediğin zaman parayı alabiliyomusun yoksa bi günümü var? Ödemeyi ytl olarakmı yapıyor yoksa dolar olarakmı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bırak sorulara cevap vermeyi adam refi bırakıp çekip gitmiş.Yazdıkları konularda adam gibi bilgi vermiyolar sorulan sorulara cevap vermiyolar iki cümle yazıyolar oda siteden alıntı yapıyolar ondan sonra refimden üye olun diye yalvarıyolar..Ondan sonra gel böyle adamların alt üyesi ol.
Zaten sitede altüye toplarsanız parayı alıyosunuz yoksa ayda 3 ytl ancak kazandırıyor.Ayda 3 ytl ben veriyim benim siteme her gün 30 saniye bakın daha iyi..

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bırak sorulara cevap vermeyi adam refi bırakıp çekip gitmiş.Yazdıkları konularda adam gibi bilgi vermiyolar sorulan sorulara cevap vermiyolar iki cümle yazıyolar oda siteden alıntı yapıyolar ondan sonra refimden üye olun diye yalvarıyolar..Ondan sonra gel böyle adamların alt üyesi ol.
Zaten sitede altüye toplarsanız parayı alıyosunuz yoksa ayda 3 ytl ancak kazandırıyor.Ayda 3 ytl ben veriyim benim siteme her gün 30 saniye bakın daha iyi..

Ok anlaştık :) hesap numaramı vereyim mi :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Banka havalesini dolar olarakmı yapıyolar ytl olarak yapmıyolarmı?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yahu adam paylaşım yapmış, sanki forumda yatıp kalkıyormuş gibi hemende cevap istemişsiniz.Hiçmi steye girip incelemek aklınıza gelmedi ? Sorduğunuz her sorunun cevabı ora da var.Birde fırça atıyorsunuz, aıp vallahi.

Paylaşım için teşekkürler.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar bu tarz konular her açıldığında dile getirmek istiyorum...

Bu sefer kısa bir şekilde yazıcam.

Bu yöntemler ile para kazanmanız imkansızdır... Benden size bir tavsiye bunlar ile uğraşarak ZAMANINIZI BOŞA HARCAMAYIN...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yahu adam paylaşım yapmış, sanki forumda yatıp kalkıyormuş gibi hemende cevap istemişsiniz.Hiçmi steye girip incelemek aklınıza gelmedi ? Sorduğunuz her sorunun cevabı ora da var.Birde fırça atıyorsunuz, aıp vallahi.

Paylaşım için teşekkürler.

Ödeme aldınmı diye soruyoruz bunun cevabı o sitede yazmıyor..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Forumda ödemelerin Kanıtları var.. site sahibi ben değilim girin öğrenin :)

herhalde bu arkadaş bana çok kızdıki nedeni belli olmayan bir anlayışla bana -itrader verdi :=)

Yazdığı açıklama da

" o*j*j*kğ-pşüğşplmpoğlüşlmpkolp " bu. neden böyle birşey yapma ihtiyacı duydunuz...

Bu açıdan yöneticilerden gereğini yapmalarını rica ediyorum. Arkadaşla herhangi bir alışverişte bulunmadığım açıkca ortada... Bilginize....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi