İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe olimpiyatları

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Türkçe olimpiyatları şarkı yarışmasını izlediniz mi?

Olayın siyasallığını veya başka bir yönünü bir yana bırakıp baktığımızda gurur veriyor insana...

115 ülkede Türkçe öğrenen, Türkçe konuşan, Türkçe anlaşan, Türkçe okuyan, Türkçe yazan yeni genç dimağlar, genç nesiller..

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
harikaydı , mükemmeldi , muhteşemdi . onur ve gurur duydum.

bülent arınç başkan çok güzel konuştu ;)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
115 ülkede gelenler türkçe konuşup yarışıyor ama o 115 ülkede türkiye diye bir ülke varmı haberi bile olmayan kişiler var. Bence bu tür olimpiyatlar yerine türkiyenin bu diger ülkelerde tanıtımları yapılması türk halkı anlatılmasını daha cok isterdim.

Kimi ülke türkiye diye bir ülkeyi ilk defa duyuyor yada türkiye = intaharcı müslümanlar diye biliyor.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türkçe olimpiyatlarını kim düzenliyor? Neden stv yada kanal 7 ilgileniyor? Sanırım bu yıl Trt-int te yayınlandı. Neden basında çok çok az yer alıyor? Bu işte bi iş var ama sırf içinde Türkçe geçtiği için takdiri hakediyor...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
115 ülkede gelenler türkçe konuşup yarışıyor ama o 115 ülkede türkiye diye bir ülke varmı haberi bile olmayan kişiler var. Bence bu tür olimpiyatlar yerine türkiyenin bu diger ülkelerde tanıtımları yapılması türk halkı anlatılmasını daha cok isterdim.

Kimi ülke türkiye diye bir ülkeyi ilk defa duyuyor yada türkiye = intaharcı müslümanlar diye biliyor.

O gençleri o bahsettiğin konular için eğitmesinler ? :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Nurcuları her kes biliyodur nur cemaatlerini onların önderliğinde Türkçe'yi Türkiyeyi ve müslümanlığı yaymak için düzenleniyor. Onun için pek fazla duyulmuyor ve TV kanallarında yayınlanmıyor. ADam hakkariye okul yaptırcağına gidip zimbabwe ye yaptırıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5