İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe reklam 1 tık 1.73$

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe sitelerimden birinde şaşırtıcı bir tık başına ücret oldu. 1 tıklamaya 1.73$. Demekki türk reklam verenlerden de bütçeyi artıranlar olmuş. Yada yabancı bir reklam çıktı ve şansa bunu ABD veya Uk dan birisi tıkladı ama bu ihtimal çok çok düşük.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense istatistiğini bu şekilde göstermek kurallara aykırı bir durum..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Adsense istatistiğini bu şekilde göstermek kurallara aykırı bir durum..
sanırım ne kadar kazandığını artık söyleyebilirsin. ilk mesajı yazan arkadaş editlemiş mesajı, yanlışlık bendede olabilir.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense panelinin screenshotunu koymuştu. Bu kurallara aykırı diye biliyorum.

M

mavidusler

Misafir
Bu bazen reklamverenin acemiliğinden de kaynaklanabiliyor. Farkında olmadan çok yüksek bir miktar belirliyor. (Kendimden biliyorum:)) Sonra olayı anlayıp düzeltir herkes
Adwords reklam panelinde yapılan tüm değişiklikler çok kısa sürede aktif olduğu için tam o ana denk gelmiş olabilir.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbul hotelsde 2$'dan fazla verdiğini çok gördüm. Ama ne yazık ki bitti gibi birşey istanbul hotels. Sponsor da kalmadı doğru düzgün yüksek de vermiyorlar. Her önüne gelen karlı diye açarsa olacağı da buydu zaten (Her önüne gelenin içinde bende varım tabi).

Mesela;
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:sorf.net&meta=
chat.asp li herhangi bir sayfaya tıklayın. Yönleneceği sayfaya dikkat edin. Daha sonra da ayrı bir explorerda Google'dan tıkladığınız sayfayı açın. Ve bu fake sayfalar o kadar çok hit alıyor ki değil istanbul hotels, washington hotels bile başedemez.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tıklamaların teker teker ne kadar olduğunu neresi gösteriyor?

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
floating reklam serbest mi? Birde adbrite da var sitedende.

Adbrite ile birlikte kullanmak yasak değil. Ayrıca o tıklamayı aldığım site imzamda yazan site değil. Başka bir sitem

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbrite la birlikte kullanan arkadaşların banlandığını duymuştum. aynı sayfada kullanmak yasak heralde. benzer bir program olduğu için... zaten ikisini aynı sayfaya koydunmu kazançlar düşüyor.

S

Skeleton

Misafir
AdBrite ile kullanılması yasak değil. AdBrite içeriğe göre reklam yollamıyor ki.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbrite ile google reklamları aynı sayfada kullanılabilir. 2 taraftan da bu konuda herhangi bir kısıtlama yok. rekabet her zaman iyidir...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya hangı tık ın hangı reklamın ne verdını nerdne goruyoruz bı tyardım etsenız :)

M

M@latyæsporlu

Misafir
Skeleton' Alıntı:
AdBrite ile kullanılması yasak değil. AdBrite içeriğe göre reklam yollamıyor ki.
ona bakarsan hiç biri içeriğe göre reklam yollamıyor...

dazlakcom ya hangı tık ın hangı reklamın ne verdını nerdne goruyoruz bı tyardım etsenız

6.his :)

kimse bişey diyemezki sanırım sadece tahmin..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tahmin demişsin de başta yazmış Türkçe reklam 1 tık 1.73$ diye. müneccim galiba..

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok müneccim değilim:) Kanal verilerini takip ediyordum. Bir kanalda 500 küsür sayfa gösterimi ve sadece tek bir tık olmuştu ve bunun değeri 1.73$ dı. Ayrıca http://www.asrep.com/ adresindeki program ile hangi reklama tıklandığını gerçek zamanlı olarak görebiliyorum. Ben parasını verip satın aldım, ücretsiz versiyonunda hangi reklama tıklandığını göstermiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5