İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkcell ile internete bağlanma?

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell ile dizüstü pc ile sabit ücretle (aylık )interneti deneyen, gören,bilgisi olan var mıdır

ücreti nedir?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"turkcell connect card" sanırım istediğiniz?

denemedim, görmedim, bilgim yok ama aratınca donanımhaber linkleri çıkıyor, yorumları bir okuyun. yardımcı olacaktır

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çalıştığım şirket her çalışana veriyor. Fiyatı konusunda br bilgim yok ama pek kullanmıyorum çok yavaş, onun yerine blackbarry ile mail okumak isterdim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
connectcard ile bilgiyi turkcell sitesinden alabilirsin...fiyatı yaklaşık 400ytl idi en son...wirelesscard gibi bişi takıyosun bilgisayarına o card ın içinede sim kartını yerleştiriyosun hepsi bu.
blackberry veya java destekli telefonların hepsi ne yazıkki aynı gsmden bağlandıkları için mail okuma hızlarıda aynıdır ;)...yani ha connectcard ile bağlanmışsın ha blackberry ile ;)
hız konusundada çok fazla problemin olmaz.tcell nerde çekiyosa orda nettesin demektir...mesela bodrumda günlük tekne gezisi yaparken bile foruma yazablirsin yani :p

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
400 YTL fiyatı turkcell den faturalı hat alıyorsun aynen, ilk başta 200 dakika mı ne bedava veriyorlar sonra kb başı hesaplanıyor ücretlendirme pek hoşuma gitmemişti. Ben kartı aldım fakat laptop um desteklemediği için kullanamıyorum duruyo kart :)

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Samsund telefonu olanlar için telefonu modem gibi kullandıran bir yazılım varmış. bir arkadaş verdi bana haftasonu. deneme şansım olmadı. Bluetooth yada esb den telefonu bağlayıp. internete bağlanabiliyormuş. Connect Card a 400 YTL bayılmaktansa denemekte fayda var. İsteyen varsa akşam evden atabilirim foruma

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Samsund telefonu olanlar için telefonu modem gibi kullandıran bir yazılım varmış. bir arkadaş verdi bana haftasonu. deneme şansım olmadı. Bluetooth yada esb den telefonu bağlayıp. internete bağlanabiliyormuş. Connect Card a 400 YTL bayılmaktansa denemekte fayda var. İsteyen varsa akşam evden atabilirim foruma

evet yapılabiliyor. arkadaşım telsim gprs bedava olduğu zamanlarda motorola telefonunu modem olarak tanıtıp bilgisayardan gprs ile internete giriyordu.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aman ha çok dikkat edin bu konuda
geçen yaz Yurt dışında turkcel ile internet kullandım
notebook ile bağlandım cep telefonumdan ( GPRS ile )
çokta bağlı kalmadım. emaillere bakıyordum .
15 gün kaldım yurt dışında. Türkiyeye gelince 900 ytl fatura geldi :D :D
yani her yazılana kanmayın:)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
samsung d900 telefonum var. bunda aceba varmı öyle bir özellik. tek fark özelligi telefondaki video,mp3, resim gibi özellikleri ara kablosuyla tvden izleyip dinleyebiliyorsun.

soralım müşteri hizmetlerine :p

deniz20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylik 50 mb 19 ytl
istersen 50mb yaz 2260 a gonder

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
connectcard ile bilgiyi turkcell sitesinden alabilirsin...fiyatı yaklaşık 400ytl idi en son...wirelesscard gibi bişi takıyosun bilgisayarına o card ın içinede sim kartını yerleştiriyosun hepsi bu.
blackberry veya java destekli telefonların hepsi ne yazıkki aynı gsmden bağlandıkları için mail okuma hızlarıda aynıdır ;)...yani ha connectcard ile bağlanmışsın ha blackberry ile ;)
hız konusundada çok fazla problemin olmaz.tcell nerde çekiyosa orda nettesin demektir...mesela bodrumda günlük tekne gezisi yaparken bile foruma yazablirsin yani :p

blackberry avea altyapısı kullanıyor, connectcard turkcell, kullandım biliyorum daha hızlı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5