İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin ikinci büyük gölü

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Küresel ısınma, kuraklık ve bilinçsiz tarımsal sulama yüzünden Tuz Gölü'nün 90 yılda yüzde 85 küçülmesi nedeniyle Beyşehir Gölü, Türkiye'nin ikinci büyük gölü oldu.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Haberdeki fotoğraf üzerindeki yazıya dikkat ederseniz Mevsimlik yazıyor, yani 2 ay sonra Tuz Gölü 2. sıraya tekrar yükselecektir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Küresel ısınma, kuraklık ve bilinçsiz tarımsal sulama yüzünden Tuz Gölü'nün 90 yılda yüzde 85 küçülmesi nedeniyle Beyşehir Gölü, Türkiye'nin ikinci büyük gölü oldu.

"bilinçsiz tarımsal sulama" tamam, "ağaçları kesip kuraklığa yol açama" da tamam, ama Küresel ısınma bahanesine sığınmaya hayır.
Burada da göller var, geçen sene yağan yağmurlardan göller taştı.
Küresel ısınma yok demiyorum ama Tuz gölünün yok olmasının nedeni Küresel ısınma olamaz!

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
küresel ısınma daha öncede vardı ama bizim insanlarımız küresel ısınma var tasaruflu kullanın bilinçlenin dedikce tersini yapıyor.

yoldan gecerken kadın eline almış hortumu sokak suluyor dedim ya susuzluk var siz neden yolu suluyorsunuz dedim toz oluyormuş birde demesin parası benden cıkıyor sizene diyor ( parası ile degilmi ) gibi muamele yapıyorlar böyle bir kişiler oldugu sürece herşey yok olur.

Yakında paran olcak ama alıcak suyun olmucak haberi yok herşeyin yolu bilinçli olmak derim.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben yanyana 2 resimde bir fark göremiyorum nerede küçülme var. ayrıca sağdaki resim biraz oynanmış gibi duruyor işaretledikleri yer.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
küresel ısınma daha öncede vardı ama bizim insanlarımız küresel ısınma var tasaruflu kullanın bilinçlenin dedikce tersini yapıyor.

yoldan gecerken kadın eline almış hortumu sokak suluyor dedim ya susuzluk var siz neden yolu suluyorsunuz dedim toz oluyormuş birde demesin parası benden cıkıyor sizene diyor ( parası ile degilmi ) gibi muamele yapıyorlar böyle bir kişiler oldugu sürece herşey yok olur.

Yakında paran olcak ama alıcak suyun olmucak haberi yok herşeyin yolu bilinçli olmak derim.

aynen hepsi öyle diyor. su senin değil hepimizin suyu diyip senin fiyatın ne kadarsa söyle parası ile değil mi demek lazım.. o lafı söyleyenler bu lafı hakediyorlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5