İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurkSpeed - BEDAVA Web Hosting!

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba,

Piyasadaki mağdur müşteri kitlesini kaliteli hizmet ile tanıştırmak, küçük çaplı basit bir web sitesi açmak isteyenlere destek olmak ve kendimizi, hizmetlerimizi, kalitemizi tanıtmak için bundan 1.5 yıl önce yaptığımız ve oldukça iyi talep alan Bedava Web Hosting kampanyamızı tekrar yapıyoruz.

Daha önceki kampanyamızda olduğu gibi bu hizmet de süreli bir hizmettir. Kayıtlı bir Alan Adı (Domain) bulunan ve Bedava Web Hosting hizmeti alan müşterilerimiz 1 ay sonunda memnun kaldıkları taktirde Yıllık 1 YTL 'den başlayan paketlerimizden birini seçerek geçiş yapabileceklerdir.

Sağlamış olduğumuz hizmet Yurtiçi / İstanbul - SadeceHosting DC merkezlidir.Konu ile ilgili bilgiyi alttaki linkten alabilirsiniz :
http://www.turkspeed.com/altyapi.html

Kampanyalı Web Hosting Paketimiz Alttaki Gibidir ;

- 25 Mb Web Alanı
- Joomla Uyumlu
- Mambo Uyumlu
- Wordpress Uyumlu
- 5 adet eposta
- 1 Adet Mysql Veritabanı
- 1 Adet Subdomain
- 1 Adet FTP
- PHP 5, Perl
- 7/24 FTP Erisimi
- 500 Mb Aylık Trafik
- Günlük Yedekleme
- cPanel / RVSKin

Online Sipariş ve Müşteri Kaydı :
http://my.turkspeed.net/order.php?p=42

www.turkspeed.com

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ciglik.gif

Oldukça güzel bir ilgi var.

Teşekkürler arkadaşlar :)

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel Kampanya

Güzel bir kampanya olmuş. Sitenizi inceledim ama birşey sormak istiyorum. Elimde 10 tane domain var boşta duruyor. sadece 1-2 sayfalık bir içerikle yayında tutmak istiyorum bunları veritabanı falan olmayacak. html sayfalar. "Yıllık 1 YTL den başlayan Fiyatlarla" demişsiniz benim için bi fiyat verebilirmisiniz Yıllık PM atabilirseniz sevinirim.. İyi çalışmlar

TR lokasyonlu
10 adet doman
html sayfalar
veritabanı yok
mail server yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5