İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tvrehberim.com heyecan arıyor

C

Creobic

Misafir
Selamlar arkadaşlar,

Tvrehberim.com adlı sitemin internet kullanıcıları için işe yarar, zevkli, kolay kullanımlı bir site olmasından yanayım. Fakat reklam sektöründen bir insan olarak yoğun olarak projeler yöneterek geçen zamanıma tvrehberim.com'u sokamadım gitti ve sonucunda böyle sessiz bir site olarak hayatına devam eder oldu. :)

Amacım Tvrehberim.com 'un lale devrini anlatmak değil elbet, ama ona heyecan katmak, kullanıcıların zevk aldığı, yönetenlerinde reklam gelirlerinden yüzünün gülmesini isteyerek sizlerden ya destek yada ciddi anlamda bir proje yaratıp, yönetmenizi istiyorum.

Bilmiyorum ne kadar anlamlı konuştum, fakat eminim birilerin hoşuna gider ve düşüncelerini esirgemez.
http://www.tvrehberim.com

Yorumlar ve eleştirileriniz olumsuz olacak olsa da üzülmeyecek araştırmaya devam edeceğim için, rahat olabilir, samimi yorumlar yapabilirsiniz. Dost acı söyler misali :)

HErkese iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5