İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üç Siteye Pop Up Reklam verecem...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Üç Siteye PopUp Reklam vereceğim Aylık düşündüğüm fiyat 60 Milyon kimler popup reklam açmayı kabul ederse lütfen buraya yazınız...
Popup verilecek adres:
http://arkadas.kayzer.net

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lütfen biliyo iseniz Ana Sayfa Tekil hitlerinizide yazın...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Macbulteni.Com günlük tekil 800-1000 arası bunda istediğiniz fiyatta tam sayfa pop-up acabiliriz...

Mp3arsivi.org günlük tekil 2500-3000 arası bunada belirli boyutlarda pop-up acabiliriz yani resim olarak.

Pop-up bütün sayfalarda acılır ip tabanlı olarak...

msn - email : [email protected]

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük Tekil Hitim 2500 - 4000 arası, 100 milyon isterim yalnız pop-up için. İlgilenirseniz bana yazın site ismini de size özel mesajdan yazarım.

Saygılar...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar gerek Pm ile gerekse bura aracılığı ile çok cazip teklifler geliyor,Sanırım 3 siteden birisini buldum geriye kaldı iki işallah haftaya kadar bu iki siteyide bulursam çok memnun olcam...
Bide bişey belirtmek istiyorum arkadaşlar özellikle belirtmem gerek sanırım PopUp açmak isteyen arkadaşlardan kısıtlama olmadan popup açmalarını istiyorum yani 400*400 vs gibi bir pop laf olsun die hit artırımından başka bişiy değildir benim için lütfen buşekil teklif veren arkadaşlar burayı dikkate alıp tekliflerini yenilerlerse çok sevinirim...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba gunluk tekil hitimiz 2500 ile 1900 arasi degisiyor..
pop-up reklam aylik 20$ .. ayreten diger reklam bilgilerimizi sitenin ustteki linkden edinebilirsiniz..gorusmek isterseniz mail & msn :[email protected] den gorusebiliriz..
saygilar

S

soundmaster

Misafir
GuLSehri' Alıntı:
merhaba gunluk tekil hitimiz 2500 ile 1900 arasi degisiyor..
pop-up reklam aylik 20$ .. ayreten diger reklam bilgilerimizi sitenin ustteki linkden edinebilirsiniz..gorusmek isterseniz mail & msn :[email protected] den gorusebiliriz..
saygilar

2500 tekil aylık 20 $
bence çok iyi teklif bu :)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede çok iyi bir teklif ancak istatistiklerine ulaşamadım bu sitenin :p

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayzer' Alıntı:
Bencede çok iyi bir teklif ancak istatistiklerine ulaşamadım bu sitenin :p
sayaca tiklarsan istatiklere ulasirsin.. ozel gunler ve bayramlarda daha iyi hit yilbasi da geliyor :)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gülşehri ok benim için uygun Ancak şunu belirteyim burada yazdığın istatistikleri baz alıyorum ben ve bunun üçte birini blokerlara kurban versek yani 2500 ile 1900 demişin 1300-1700 arası tekil yollamayı garanti ediyosan [email protected] burdan gel konuşalım...

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çok denedim havale ile gitmiyo o bankaya :D En iisi ben sana şöle bi deposit Check yollayam herbiyerde bozdurur bozdurur harcarsın :)) Şaka bea du olum iki dakka şurda ciddi meseleler konuşuyos ...
Gülşehri ilede anlaşırsak geriye bir site kalıyo işallah onuda bugün yarın buluruz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi