İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz beyaz tahta animasyon - tanıtım filmi

nuriavci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, uzun zamandır beyaz tahta animasyon tekniği ile animasyonlar hazırlıyorum. Normal şartlarda 1 dakikasını 100tl ye hazırladığım animasyonu, yeni açtığım facebook sayfamın tanıtımı için ücretsiz olarak hazırlıyorum.

Sizden istediğim tek şey facebook sayfamızı beğenip, sayfanın en üstünde sabitlenmiş olan görseli paylaşmak. Sonrasında facebook sayfası üzerinden bana mesaj ile ulaşmanız yeterli.

Karşılığında firmanızı, işletmenizi, markanızı, web sayfanızı, bloğunuzu tanıtan size özel hazırlanmış 30sn lik bir animasyon sahibi olacaksınız.

Sosyal medya hesaplarında markanızı etkili bir şekilde tanıtabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir animasyona sahip olmak ve referanslarımı incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Beyaz tahta animasyon facebook sayfamız için tıklayın.

GoKay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamdır başkan ben katılıyorum hemen dönüş yapacağım

GoKay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nuru hocam çok güzel bir iş çıkarmış gerçekten Bende sizde nuri hocanın ayfasını paylaşın destek olun kendisine.. mesajında belirttiği gibi 30 saniye çok harika bir animasyon yaptı bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi