İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Creative YouTube Cover PSD

zekikaynak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar...

Üzerinde uzun süredir çalışmakta olduğum web sitemin nihayet bitirmeyi başardım. Bundan sonra web sitemi aktif şekilde kullanacağım ancak kendim denemeleri yapmış olmama karşın siteyi tam olarak test etmek için yabancı gözlere ihtiyacım var.

Bu nedenle sizler için hazırladığım YouTube Cover tasarımını web sitemin ticaret sisteminde ücretsiz olarak yayınladım. Dileyen arkadaşlar girip download edebilirler.

Ancak bunun için siteye girmeniz, üye olmanız, mail adresinizi aktifleştirmeniz ardından tasarım markete girip tasarımı sepetinize eklemeniz ve ardından download etmeniz gerekir.

Anlayacağınız ben herşey yolundamı diye sistemimi denemiş olacağım sizde tasarımı bedava alacaksınız.

Daha sonra dilerseniz üye kaydınızı yine üye panelinizden silebilirsiniz.

Sizlerden ricam siteden gezinirken, üye olurken, aktifleştirirken yada herhangi başka bir yerde bir sorun yada hata görürseniz buradan bildirmeniz.

Teşekkür Ederim.

YouTube-Cover-001.jpg

YouTube-Cover-002.jpg

DOWNLOAD

İzleyeceğiniz Yol:

Web Sitesine Girin > Kayıt Olun > Mail Adresiniz Onaylayın > Marketten Tasarımı Sepetinize Ekleyin > Sepetinize Girip Siparişi Onaylayın > Açılan Ekrandan Download Edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi