İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UEFA - Kuralar Çekildi

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UEFA Kupası'nda Türkiye'yi temsil eden Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin rakipleri İsviçre'nin Nyon kentinde çekilen kura sonucu belli oldu.

Beşiktaş, B Grubu'nda Bayer Leverkusen, Brugge, Dinamo Bükreş ve Tottenham ile eşleşirken, Fenerbahçe H Grubu'nda Newcastle United, Palermo, Celta Vigo ve Eintracht Frankfurt ile eşleşti.

Grup maçları 19 Ekim'de başlayacak ve 14 Aralık'ta yapılacak maçlar sonunda bir üst tura çıkan takımlar belli olacak.

B Grubu
- Bayer Leverkusen
- Club Brugge
- Beşiktaş
- Dinamo Bükreş
- Tottenham Hotspur

H Grubu
- Newcastle United
- Celta Vigo
- Palermo
- Fenerbahçe
- Eintracht Frankfurt

Bir Beşiktaşlı olarak 2 takımımızada kötü gruplar geldiğine inanıyorum, 2 takımında bu hafta oynadıkları futbolu tekrar izledik çıkması zor gibi geliyor...

Hayırlısı olsun...

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her sene uefa finali için çıkan takımlarımıza az bile bunlar.. kolayı zoru yok çıksınlar yensinler.. ben beşiktaşlı olarak iki takıma da başarılar diliyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Buradan çıkmak çok zor.
Fenerbahçe için yine hayal kırıklığı olacak. :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla berbat kuralar hayırlısı olsun ama böyle futbol oynayacaksa 2 takımımız inşallah rezil olurlar . Fanatik bir Fenerbahçeliyim 100. yıldaki hale bakın :(

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu yıl türkiye şampiyonluğu bile hayal olacak gibi geliyor bana.
O hava Fenerde yok malesef.
Kendimizi boşuna kandırmayalım.
Ah ah daumu çok arayacağız çok.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3 takım çıkmıyor mu arkadaşlar?
buradan da çıkamıyorlarsa ..

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi bursayı yenemeyen sakaryayı yenemeyen erciyesi yenemeyen bu takımlarımı yenecek ? ne 3. sü bu oyunla 4.lük bile başarıdır

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Besiktaşa basarilar dilerim bakalim bizlere nasil bir çaö keyfi sunacak :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben galatasaraylıyım, fenerbahçeli arkadaşlarımla takışmak onları sinirlendirmek çok hoşuma gidiyor aynı şekilde onlarında benimle ama sonuçta onlar benim arkadaşlarım, akrabalarım, ailem v.s.. Doldurup doldurup sonra üzüyorlar.

Hedef olarak kupayı belirlemiş ve milyonlarca fenerbahçeliyi doldurmuş azizcanın hüsran yaratıp o kadar kişinin duygularıyla oynamaya hakkı yok.
Milleti beklenti içine sokup yine ilk turdan elenmemeli, hedefimiz kupa diyip de ilk gruptan çıkamassa vay haline..
Suç fenerlilerde çok putlaştırdılar aziz yıldırımı, hizmetleri büyük ama isimler geçicidir, aziz yıldırımın babası yokken fenerbahçe vardı. 100 yıllık kulube aynı hizmetleri yapacak bir sürü başkan gelir, kendisi bile kabul etmişken fenerbahçeye zarar verdiğini eğer 5 yıldır bağırdı 100.yılında dünya fenerbahçeyi konuşacak ŞL hedefimiz diyip gruplara kalamadan uefaya gelip buradanda elenirse koysun şapkasını önüne düşünsün.

Sokaktaki minibüscü anlamaz tesis mesis, takımından sportif anlamda başarı bekler.. Gidip diğer arkadaşıyla bizim sahanın çimleri sizinkisinden güzel diye dalga geçemez, geçse bile 1 kere geçer.

O yüzden 50 milyon dolar gibi devasa bir transfer harcaması yapmışken fenerbahçe bu sene avrupada mutlak başarılı olmak zorundadır, Türkiye ligi zaten ya onlar ya biz ya da bjk şampiyon olur bu böyle gelmiş böyle gider.

İki takımıda başarılar, ben avrupa futboluyla ilgili birisiyim size hemen maçların kritiğini yapayım.Hangi maçların içerde & dışarda olduğunu bilmiyorum.

Leverkusen; Dünya devi, şimdilerde vizyonu küçüldü en büyük kozları berbatovuda sattılar, içerde beşiktaş yenebilir, dışarıda şansı yok.

Brugge; Dandik belçika liginin dandik avrupa takımı, beşiktaş iki taraftada yener, boşuna bu takımı büyütmeye gerek yok.

Bükreş; Her iki taraftada yenebilecek kapasitede.

Tottenham; Maalesef..
Newcastle; İngilterenin çok saygın kuluplerinden biri, burada insanlar futbola taparlar.. Emre, Duff, Martins, Ameobi gibi yıldızları var.. İçerde belki puan alabilir ama dışarıda fenerin hiç şansı yok.

Celta Vigo; Geçen sezon la ligaya çıktı, evinde harika oynuyor, buraya gelirse fener yener, orada yenilir.

Palermo; İtalyanın kapalı kutusu, defans, aç açabilirsen. Bu maç ne olur kestirmek çok zor..

Frankfurt; Geçmişi başarılarla dolu ama şimdi asansör takım, fenerbahçe bu takımı yener.

Çok zor arkadaşlar, kupa2 1 dende zor gibi mücadele açısından, bi de kupa1 den takımlar gelecek..

Başarılar...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gruplardan çıkamayacak takım türkiye liginde de oynamasın futbol şubesini kapatsın gitsin ya bu gruplardan çıkamayağımızı düşünenlerde futbol hakkında konuşmasın...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
bu gruplardan çıkamayacak takım türkiye liginde de oynamasın futbol şubesini kapatsın gitsin ya bu gruplardan çıkamayağımızı düşünenlerde futbol hakkında konuşmasın...
Sen iyimisin.
Türk futbolu bu kadar iyiydi de biz dünya kupasında niye izleyemedik.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar karamsar olmayın demeye çalışıyodum..

yanlış bi şekilde ifade ettiysem pardon

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FenerBahçe için neden bu grup zor diyorlar Anlamıyorum :)

Madem siz uefa Kupasını Alacaksınız, uefa Kupasına Katılan Her Takımı Yeneceksiniz.Tabi Grubunuzdaki Takımlarıda :)

Neyse Şimdiden Geçmiş Olsun :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
iki takımımızda o kupayı alamaz gruptan belki çıkarız çıktıgımızla girdigimizde bir olur kimse kendini kandırmasın

(Bende BJK'liyim)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede gruptan çıkmak çok zor.. ben bi fenerli olarak bu şansı görmüyorm ama futbolla pek ilgili diğilimdir...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne hallere gelmişiz :( eskiden juventus, milan çıkmasın derdik şimdi Avrupaya çıkmayalım diyoruz..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe'nin UEFA'daki tek başarısı 2009'daki finale stadının ev sahipliği yapması olacak gibi gözüküyor.

Asıl bu gruptan elimizi kolumuzu sallayarak çıkarız diyenler futbol konuşmasın. ;)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe'nin UEFA'daki tek başarısı 2009'daki finale stadının ev sahipliği yapması olacak gibi gözüküyor.

enteresan bir yorum olmuş...

Fenerbahçe bu gruptan çıkar diyorum. Çıkması gerek, herkesin içinde bir karamsarlık var ama ben hem Beşiktaş ın hem Fenerbahçe nin geçeceğine inanıyorum inanmak istiyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5