İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UEFA'dan 'Gül'e 35 bin euro ceza

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, beraberindeki heyetle birlikte milli takımın soyunma odasına girince olanlar oldu. UEFA, Türkiye'ye ceza kesti kara haber TFF Akreditasyon sorumlusu Akdağ'dan geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu Akreditasyon sorumlusu Cem Akdağ, Avrupa Kupası maçlarında akreditasyon kurallarının sıkı bir şekilde uygulandığını belirterek, “Cumhurbaşkanı ve beraberindekiler maç sonrası soyunma odasına indiği için TFF’ye para cezası verildi” dedi.

Akdağ, Erzurum’da düzenlenen toplantıda, kulüp temsilcileri, federasyon görevlileri ve basın mensuplarına 2008-2009 futbol sezonunda uygulanacak akreditasyon uygulaması konularında bilgi verdi. Akreditasyon sistemini oturtmak zorunda olduklarını anlatan Akdağ, geçen yıl bazı takımlara bu konuda biner YTL para cezası verildiğini hatırlatarak, “Bu yıl akreditasyon konusundaki cezalar artacak. Bu şekilde bir otokontrol kurularak sorunları çözeceğiz” diye konuştu.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya soyunma odasına girince ne oluyor böyle bir kural koymaları bana sacma geldi

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Türkiye turnuvada epey para kazanmıştı böyle böyle geri alıyolar işte :D

X

Xman

Misafir
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Türk Milli Takımının soyunma odasına girer arkadaş ben olsam bende girerdim 35 bin euro uefaya sadakamız olsun Tff bunun lafını bile etmez öder o parayı ;)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Hırvatistan maçından sonra Başbakanımız da inmemişmiydi soyunma odasına?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O cezayı cebinden ödemeyecek herhalde. Primi futbolcular alsın, cezayı biz ödeyelim. Oh oh, mis!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Al işte, herkes Türk'lere karşı ! Tam bir saçmalık.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
35 bin ytl nedir ki, cumhurbaşkanının jesti yeterli.İyi tarafından bakmamız lazım.Bunların bize kastı olduğu çok açık.Onların organizasyonlarına katılıyorsak söylediklerine de "he" demek zorundayız malesef.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hırvatistan maçından sonra Başbakanımız da inmemişmiydi soyunma odasına?
zaten onada ceza geldi :) ayrıca arkadaşlar gayet normal bir ceza akreditasyon kartı olmayanlar giremiyor buraya.
Uefa'nın verdiği parayı geri alma çabası demiş olaydan bi haber bir arkadaşımız onada şunu açıklıyim 5er 10ar milyon euro alıyorken 35 bin dolar ancak devede kulak kalır.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Annesi hırvat olan maçın hakem, yenilen takımını teselli eder sorun yok, hatta ödüllendirilir,
ANCAK
ülkenin cumhurbaşkanı için olmadık senaryolar üretilir işte :S

cuhadar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
A.Gül'ün yerinde olsam 10 bin de ben sıkar aç karnınızı doyurun lan k.p.e.k.l.r derdim :D

Şuna bak yahu. ne hallere düştü. Ciddiyetini kaybedecek bu gidişle uefa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5