İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Umduğum başıma geldi

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Updated hesabında az once sorun yoktu şimdi girdiğimde karşılaştığım mesaj:

ALERT: Your clicks are being reviewed and this suggests that you have delivered multiple clicks from the same IP. This is not allowed and those are considered fraudulent clicks. We will determine if your account will be re opened depending on various other factors. Check back again in a few days.

Umduğum başıma geldi. Reklama 1 kere tıklamadım tıklatmadım kimseye de. Ödemezse yazık olcak varmı başka başına gelen bir kontrol edin çünkü 1 dakka once oldu bu olay.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Aha bizdede yazmış Şerefsiz Bunlar YA

ALERT: Your clicks are being reviewed and this suggests that you have delivered multiple clicks from the same IP. This is not allowed and those are considered fraudulent clicks. We will determine if your account will be re opened depending on various other factors. Check back again in a few days.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana katılmamak elde değil :) 85 dolar için ne taklalar atıyorlar vallaha gülünecek haldeler.. Eklemek isterim daha çok kişide bu mesaj çıkacak şu an herkesi sırayla inceliyorlar hesabı fazla olanı kırmızı olan bu yazıya boğuyorlar :) Şimdiden geçmiş olsun

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
PHP:
<?php
$odenecek_ucret = intval($total);
if($odenecek_ucret >= "50");
redscreen();
exit();

Puhhahahahahahahahah

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence updated'e fazla güvenilmez ve adsense ya da sedo olayı ile kıyaslanamaz tabii.
Ama, yine de sanırım bizim Türk olmamızla da ilgili bir durumdur :)

Saygılar..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimkisinde birşey yazmiyor şuan yazarlar yakında :) şunu yazmişlar yeni gördüm Carried Bonus 10.00 ne işe yarar bu bonus

H

hitmp3tr_com

Misafir
10 dolarda onlar yolluyo :)

ama zaten fazla kazanana vermiyolar. ben ne yapsam şimdi bilemiyom. günde 7 dolar kazanıyom ödemezler dimi.

B

besiktaslim

Misafir
sahtekarlık 10$dan bellideğilmi :D
ben ozaman 1 site kaydederim tek linkli arada bir tıklanır carried bonus alırım her ay :)

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:
Updated hesabında az once sorun yoktu şimdi girdiğimde karşılaştığım mesaj:

Umduğum başıma geldi. Reklama 1 kere tıklamadım tıklatmadım kimseye de. Ödemezse yazık olcak varmı başka başına gelen bir kontrol edin çünkü 1 dakka once oldu bu olay.

bu sorun updated ile alakali deil
turk telekomun adsl servisi icin
proxy kullanmasi ile alakali olabilir...
proxy ustunden kilik yemis gibi hesab etmistir bunlar
ayrica zaten updated devri sona ermisti..
bosa kurek cekmeyin...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sedo ile hicbirisi kiyaslanmaz bence :) Ama sitenizin kapali oLmasi Gerekiyor. Nedense bu gunlerde Host problemi yuzunden kazanclar oldukca düstü. Yeni bir Hosting firmasına Merhaba diyecegim gibime geliyor..
Updated konusuna gelince bence adamlar resmen milleti kullaniyor. Yanlis anlamayin ama durum onu gosteriyor.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Şu anda yazı kaldırılmış hesabı görebiliyorum geçen ayı ve bu ayı, bu acaba tamam kardeşim inceledik ödeyeceğiz mi demek ? Maile baktım gelen giden birşey yok.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesapta da aynı konu mevcut bende de kaldırılmış yazı ve bende aynı senin gibi kibar bir dille ödeyecekmisiniz diye sordum. Bakalım ne cevap gelcek dicem ama gelmeyeceğinden eminim :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Updated Dikkat Et : Bir Gece Ansızın Gelebilirim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi