İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upfile.in 1000 indirme 60$ | Türkiye (C) 30$ Kadar Para Kazanabilirsiniz

whisper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Upload yaparak para kazanan arkadalara yep yeni bir site konuyu süslemeye gerek yok zaten upload yapan arkadalar az çok siteleri bilir :), çok uplad sitesi denedim bu site güzel para veriyor olarak gözükmekte, 251-500 MB arasi Türkiye için $20.00 , yani tek link dizi sunsaniz 350 mb dan düsünürsek 1000 indirilmeye $20.00 güzel para:), tek link film yüklediginizi varsaysak ortalama 700 mb ve 1000 indirilmeye $22.00, 2048+ MB üzeri premium olmalisiniz sanirim free kullanicilar için 1024 mb siniri var :), $20.00 kazandiginiz da paypal ya da webmoney üzerinden para talep edebilirsiniz. peki ödeme aldinmi derseniz hayir almadim ama bu siteye uploada basliyacagim, ilerleyen günlerde ödeme alindigina dair resim eklerim , yabanci w@rezz sitesinde uploadlara baslanmis ve siteyide iyi tanitmislar , bahsettigim site dandik site degildir devamli takip ettigim sitedir , Upfile.in sitesinden doya indirdim free olarak taraici ile indirdigimde 250-300 kb/s hizi veriyor, idm desteklemekde ayni linki durdurup idm ye ekledigimde 300-350 kb/s hizlarda, buraya dikkat, indirdigim linki durdup idm'ye ekledim :), isin özü indirme linkini Upfile.in size 8 saat süresince tahsis ediyor ister indirin ister durdurun ister programla indirin, o link 8 saat süresince size ait, ip degismedigi sürece istediginiz anda durdurun ya da indirin :), referans linkimle üye olmanizi ve imla hatalari icin kusura bakmamamanizi dilerim, kolay gelsin arkadaslar.... kaynak konu

zyuL6.jpg

Asagidaki linkden üye olur ve uploada baslarsaniz sevinirim, kazanciniz etkilenmeden yani sizden hicbir kesinti olmadan ben de kazanabilirim , 20 dolar kazansaniz kardesiniz 2 dolar kazanir denilmis, tabi site görürse :),
http://upfile.in/free180.html

bu link de reseranssiz ):
http://upfile.in/?op=registration

Not: siteyi begenmeyip ya da sirf mesajim olsun diye lütfen abuk mesaj yazmayiniz, her konuya yorum yapilacak diye bir sey yoktur:), yapici olalim yikici degil , kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5