İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

url'de /attachment_id yazısı çıkıyor

srdr1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapmayi dusundugun siteye ara vermistim bugunlerde bir hevesle yeniden hayata gecirmeyi dusunuyorum. Ancak baslikta yazan problem baş gösterdi galerideki resim sayfalarinin url'si siteadi.com/attachment_id=123 seklinde gorunuyor ancak daha onceden hazirlanmis galerilerde bu problem yok yada bu bir problem mi onuda bilmiyorum seo icin zararlimidir zararliysa nasil cozeriz yardimci olursaniz sevinirim

srdr1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cache'leri temizleyip yeniden denerseniz sanırım sorun çözülecektir :).

dediğin işlemi yaptım snaırım bir değişme olmadı artık oluşturduğum yeni galerilerin sayfalarında url'ler isimlerle değil "siteadı.com/attachment_id=" şeklinde görülüyor sanırım düzeltemiycem bu durumu bunun seo konusunda zararı varmı acaba?

bipixel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
dediğin işlemi yaptım snaırım bir değişme olmadı artık oluşturduğum yeni galerilerin sayfalarında url'ler isimlerle değil "siteadı.com/attachment_id=" şeklinde görülüyor sanırım düzeltemiycem bu durumu bunun seo konusunda zararı varmı acaba?

Resimleri eklerken resimlere isim veriyor musunuz ?

srdr1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resimleri eklerken resimlere isim veriyor musunuz ?

var hocam resimlerin isimleri ancak url'ye eklenmek yerin url attachment?id ile çıkıyor. Bu şekildeki url'ler SEO için olumsuzluk yaratır mı? SEO için bir sıkıntı yoksa önemsemiycem artık url mevzusunu.

srdr1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca kullandığım tema wordpressin 2014 teması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi