İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye Girişi gerekli sayfaların indexlenmesi

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizde üye girişi gerekli olan sayfaları google indexlemiyor.
Bunun çözümü var mı ?

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Benim Sitelerimden birinde Php-Nuke var Ve Indexlendi.. Bu dediğin sey Php-Nuke'ler icinde gecerlimi?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sayfalar asp ile. üye girişi yapmayınca direk yasak.asp 'ye yönlendiriyorum. Böyle olunca google o linkleri yasak.asp olarak alıyor ve üye girişi gereken sayfaları indexlemiyor.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleokadarda olmadı daha :d şifreli sayfaları indexleyemez.
ama bu google reklamları konulan şifreli sayfalara girebilirmi (?) ahada size konu :D

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Girebilir.. Zannedersem.. Cunku Google reklamlarini webmasterler ekLiyor haliyle google amca'da kolayca Bunu indexleyebilir.. bildiğim kadarile

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım, adsense reklamları şifre ile giriş isteyen sayfalarda doğru görüntülenmez.

E

erotika

Misafir
Adsense reklamı şifre isteyen sayfalarda görüntülenebiliyor bende ve sorun olmuyor o konuda :) Ama google bot un sitenize üye olacağını düşünüyorsanız :D siteniz indexlenir, yoksa indexlenmez..

Yani indexlenmez, sadece üyelere açtıgınız sayfalar.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Şöyle SOylim Benim site Php'nuke Ben Uye sayımın artması icin İceriği sadece Kullanicilarima sunuyorum.. Tüm ziyaretcilere sunarsam google indexlemede bir atış oLurmu sitemde.. yani bir ton icerik var istasitiklere bakıyorum iceriğin cok az bir kısmından google dan hit geliyor.. Tum kullanicilara acarsam değişirmi?

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel Oyle yapayımda Suan durumda 100 Kullanici Günde Uye Oluyır kaldırırsam eğer ortalama 10 20 ye dusucektir.. ama benim en iyisi kaldirim cunku kullanici artısı oldugu zaman uyede articak hemen kaldiriyorum Tskler Önerin icin...

E

erotika

Misafir
:) arkadasyeri.com, sonuclarını görmeye başladığında bize de haber ver senin için sevinelim :) Neyse başarılar, umarım daha çok hite kavuşursun.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üyelikli sayfalarda Adsense'de hiç bir değişiklik olmuyor normal bir şekilde yayınlanıyor. Sorunum sadece üye girişi gerekli olan sayfaların google tarafından indexlenmesi. Bunu yapmanın bir çözümü yok mu ? Üyelik olayını da kaldırmak istemiyorum. Çünkü ona göre potansiyeli ölçüyorum ben. Günlük giren sayısı - Günlük yeni üye sayısı - sitede durma sayısı - bir daha ne zaman sisteme login olacak. bunun gibi istatistikleri takip ediyorum. onun için üyelik sistemini kaldırmam pek doğru olmaz benim.
Evet şimdi assıl konumuz üye girişi gerekli olan sayfalarımızın indexlenmesi :) Aslında öyle bir sistem olacak ki. Sitemiz botun girdiğini anlayacak. Ve ona üye girişi istemeyecek. Bot serbestçe sitemizde dolaşırken normal ziyaretçilerin o sayfaları gezebilmesi için üye olması gerekecek...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google üye girişi yapabilir, bunu nasıl yapacağınızı anlatmak biraz zor olacak.
basitçe: google geldiğinde üye girişi yapsın diyeceksiniz scriptinize.
tabi yapamıyorsanız ya yapanı bulacaksınız, yada yapmayacaksınız.
bazı scriptlerde bu destek vardır google yada msn bot vs ne geldi ise üye girişi yaptırır.

her hangi bir scripte bunu ekletirseniz özellen bot ların bilgilerini verebilirim, scriptinizi görünce ok.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
robot dosyasına media partner google gibi birşey yazılıyor internetten aratmadım aratın çıkar yapacaklarınız (ben öyle hatırlıyorum)

sitelerini kendi yapanlar için kolayı var aslında agent bilgilerine bakıpda sayfalarınıza erişim izni vermeniz gayet kolay. isterseniz herkez görsün google göremesin ;)

bazı uyanık arkadaşların aklında bişeyler canlanır heralde bununla :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5