İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun fiyatlı ürünler

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Refli link: Temu: Milyarder gibi alışveriş yapın
Refsiz link: www.temu.com

%30 indirim kodu : act832492

İndirimli olduğunu düşündüğüm bazı ürünler. Satın almadan önce mutlaka iyi araştırmanızı ve yorumları okumanızı öneririm.
  1. 500ml termos 12saat soğuk sıcak tuttuğunu iddia ediyor. Renk seçeneklerinde fiyat farkı olabiliyor (3 adet aldım) 150tl
  2. Oyun halısı çocukları için oyun halısıdır. Alırken ölçü ebat seçmeyi unutmayınız. 168tl
  3. kamp lambası hepsiburada vs yerlerde 300tl ve üzeri fiyat etiketine sahip 153tl
  4. Deniz yüz maskesi zamanında decatlondan aldım yüzmeyi bilmeyenler ve deniz altını seyretmek isteyenler için mükemmel ürün. Şuan Türkiye piyasası 1000tl üzeri 366tl
  5. sac traş makinesi piyasada 200tl den aşağı denk gelmedim. Çok uzun ömürlü olmayabilir ama denenebilir.
  6. mikrofiber havlu arabası olanlar için alınabilir bir havlu fiyatı gayet uygun gibi 23 tl
  7. Gece sürüş camı gece yolda seyir halinde farlar gözünü alanlar için alınabilir 62tl
  8. çocuk mikroskobu çocukların meraklarını arttırmak için güzel bir hediye 221tl
  9. motosiklet temizlik fırça seti motosiklet ve bisikleti olanlar kaçırmasın 30tl
  10. buz topu yapıcı piyasanın çok altında bir fiyat ile alabilirsiniz 204tl
iyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi