İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Var mi henuz kendi forum sitesini kurmayan? :D

C

Cosova

Misafir
Valla sirf laf olsun diye yaziyorum bu yaziyi icinde birsey bulurum diye umitlenmesin kimse diye bastan soyluyorum :)

Bu forum furyasi nedir anlamadim. herkes tutturmus bir forum kuruyor. hani bende bu kervana dahil olayim dedim ve az once PhpBB forum kurdum :) hee hocam PhpBB'den anliyormusun derseniz hic anlamam :D sadece fantastico'ya tikladim kurdu. simdi anlama asamasindayim. galiba herkeste boyle basliyor bu ise.

Ama benim forum acmamda bir amac var. Benim yasadigim ulkede webmaster forumu yok. Yani iyinet gibi bir forum yok. O yuzden bu siteyi kurmaya karar verdim. Turkiyede elini atsan forum sitesine carpiyor ve ozelliklede webmaster forumlari da artti son gunlerde. sormak istedigim ve merak ettigim iki soru var:

1- Forum siteniz varmi? Varsa niye var? yoksa nie yok?
2- Forum'unuzun konusunu neye gore sectiniz, seciyorsunuz, sececeksiniz?

KATILIMINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM GENCLER ;)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Yok ama var.
Bir aralar bende kurmuştıum ama boş.
Böyle büyük forumlar varken.:)

Ekleme: Yok ama var.
Bir aralar bende kurmuştıum ama boş.
Böyle büyük forumlar varken.:)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70

1-forum sitem var. Var olduğu için var.
2-O sıralar ilgilendiğim şeye göre seçtim, seçiyoruz..

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Baska forum sitesi olan yokmu????

Son olarak:
konu kategöri gibi güzel platforum istiyorsan..
Bütün herşey olacak mesela kategörilerden frmtr.com örnekdir.
iyinet dışında bir sitede takılmıyorum fakat frmtr.com'da bütün kategöriler var..
Kategörileri hem bilgilendirici hem eğlendirici.
Saygılarımla.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

1) Var. Destek ve yardımlaşma gereken bir alan olduğu için forum daha uygun.

2) Mesleğime göre seçtim. Yeni açılan genel forumların tutması olasılığı maalesef çok düşük. Bunun yerine, özellikle bir alana hizmet eden forumları kurmak daha mantıklıdır.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
1- Yok ama yakında kuracağım. Çünkü forumlardaki atmosferi seviyorum.
2- Forumumun konusunu seçemedim. Tek bir konuya bağlı kalsın da istemiyorum aslında. Kendi sevdiğim ve ilgi alanım olan konular üzerine forum kurarsam içerik olarak daha kaliteli olabilme ihtimali olduğundan tercihim bu yönde olacak sanırım. :)

C

Cosova

Misafir
konuya yazan arkadaslara tesekkur ederim. bu yazi herhangi bir seye yonelik yazilmamakta eglencesine yazilmakta oldugu gibi forum acacak olanlara da bir cok oneri barindiracagina eminim.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir hevesle bende açmıştım sonra kapattım.Yeni forum açacaklara tavsiye genel forum sitesi açmayın.Belli bir konu üzerine yoğunlaşın.Örneğin yeni bir oyun çıktı diyelim.Ve bu oyun yeni açılmasına rağmen çok tutuldu ve üye sayısı her geçen gün artıyor.Ama bu oyun hakkında şu ana kadar düzgün bir forum sitesi açılmamış.Siz bu oyun için bir forum sitesi açıp oyun içi ekran görüntüleri, videolar, hileler vs. paylaşarak iyi yerlere getirebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5