İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Var olan hesabıma 2. siteyi eklemek istiyorum

P

Pco

Misafir
Arkadaslar var olan hesabıma 2. siteyi eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapıcam ? Yani aynı mail adresi ile başvuru yaptıgımda bu hesap zaten kullanılıyor diyor. Ben şimdi 2. siteyi var olan hesabıma nasıl kaydeticem?

bu soruyu sormuslardır belki ama aradım bulamadım sory

teşekürler

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. siteye Adsenseyi eklemen için başvuru yapmana gerek yokki. aynı adsense kodunu kullanabilirisin.. ama ben o sitenin istatsiklerini ayrı görmek istiyorum dersen, ordan ayrı bir kanal oluşdur diceksin, ve kodu aldığın sayfada o kanalı seçceksin ve oluşdurduğu kodu yerleşdirceksin diğer siteyede.

P

Pco

Misafir
tamam ben aldım kodumu direk olarak diyer siteme yerleştirdim ve oldu diyorsun. Eyer diyer sitemin içerigi adsense kurallarına aykırı ise yada benim sitemin kodunu başkası sitesine koydu ve o sitede illegal bir site ise ne olucak ? yani bunu nasıl anlıyacaklar senin dedigin gibi yaparsam çok genel olur fazla bilmiyorum bu adsense yi dahada acıklarmısınız

teşekürler

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir durumda domainname banlanıyor. 2.sitene 1. sitenin adsense kodlarını kanal açarak ekleyebilirsin. Bu şekilde 2. siteden gelen geliride görebilirsin.

HackerboyZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde Böyle Bir Sorunum Var Ama Nasıl Kanal Açacam o Konuda Tam Bir Bilgi Verirseniz Sevinirim

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesaba giriş yap.
-İçrik için Adsense
--Kanallar
---ordaki aşşağıda "Özel Kanalları Yönet" ordaki bölüme mesela "eben" yaz. sonra "Yeni bir Kanal Yaratın" butonuna tıkla.
---sonra reklam düzen kodu sayfasına gel.. ordaki "Kanal" seçimini eben yap.
aşşağıdaki kodda böle bişey eklenir o zmn ==> "google_ad_channel ="sayılar455";"
o kodu al yapışdır sayfana. bu kdr.

ps: kanal oluşdurduğunuz zaman kanalların istatsikleri biraz gecikmeli gelir.

S

SoruForum.Com

Misafir
drekt kanal manal oluşturmadan kod x sitesinde olsa clickler benim hesabıma yansıyor değil mi? yani kodu ekleyeceksen url yi kanal olarak ekleyeceksin diye bir kural yok demi?

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SoruForum.Com' Alıntı:
drekt kanal manal oluşturmadan kod x sitesinde olsa clickler benim hesabıma yansıyor değil mi? yani kodu ekleyeceksen url yi kanal olarak ekleyeceksin diye bir kural yok demi?

hayır öle bi kural yok. Kanal sadece diğer ekliyeceğin sitenin istatisklerini ayrı görmek istersen kullanırsın.. bende bu zamana kdr hiç kanal oluşdurma ihtiyacı duymadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi