İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Varmısın Yokmusundan mülakata çağırdılar

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bugün saat 15.00 e çağırdılar ne onayladım ne de erteledim insan 2-3 gün haber verir :)

Ne soruyorlar mülakatta gitmeye değermi ? Forumdan bir arkadaşımız gitmişti sanırım.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun bir şey soracaklarını sanmam biraz sempatik,şakacı ol ve ilginç olaylar anlat başından geçen

bu tarz şeyler sorarlar diye tahmin ediyorum

kabul edilirsen komisyonumu isterim :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bencede acaip acaip giyin tipini değiştir biraz mesela hiphopçu yada metalci hiç yok yarışan eğer bu kılıklardan birine girersen katılma oranın normal davranışlarına göre %70 artar :D diye düşünüyorum.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilseydik önceden şöyle bir öneri verirdim top sakal bırak uzat sonra ör :D kesin alırlardı

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlısı olsun genelde çok detaya gırmezler 3 kere çağrıyorlar..

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanırım diğer insanlardan farklı olman gerekiyor, birazda cins olman gerek :D Çünkü yarışmadakilerin hepsi ayrı bi cins :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Duygusal davran cins kıyafet giy saçlarını saçma sapan şekle sok.Bu arada varmısın yokmusun paraları vermiyor kriz nedeniyle.O yüzden orda şebeklik yapıp saçma sapan bi diziye transfer olabilirsen git yoksa gitme..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kendin gibi ol :) çıkarsan iyinetin reklamını yaparsın :D ama sempatikte ol :) büyük amaçlarım var de dünyanın en büyük internet sitesini kurmak istiyorum her alanda de :D

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duygusal davran cins kıyafet giy saçlarını saçma sapan şekle sok.Bu arada varmısın yokmusun paraları vermiyor kriz nedeniyle.O yüzden orda şebeklik yapıp saçma sapan bi diziye transfer olabilirsen git yoksa gitme..

nerde yaziyor vermiyor diye? kazananlar ne yapiyor yani parasini almadanmi gidiyor neden sesini cikartmiyor ilginc...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
git git gitmeye değer seçilirsen reklamımız olur :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
facebook u tarih yapıcam de, teknolojilerden bahset. özellikle web teknolojileri. onlar nasılsa anlamaz bir şey cümle kurmana bile gerek yok. bildiğin web terimlerini araya yerleştir gitsin. Tikin varmış gibi davran, konuşurken hareketli ol, kolun bacağın oynasın. Hiperaktif ol...Toplantı uzarsa ayağa kalk sandalyeye tutunup konuş vs.vs.
Kırık bu diye kesin alırlar :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
facebook u tarih yapıcam de, teknolojilerden bahset. özellikle web teknolojileri. onlar nasılsa anlamaz bir şey cümle kurmana bile gerek yok. bildiğin web terimlerini araya yerleştir gitsin. Tikin varmış gibi davran, konuşurken hareketli ol, kolun bacağın oynasın. Hiperaktif ol...Toplantı uzarsa ayağa kalk sandalyeye tutunup konuş vs.vs.

:D HAHAAH kesin alırlar..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kesinlikle bende katılıyorum :D

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bizim hanımıda çağırmışlardı mülakaa çağırdılar sorukları soru şunlar

parayı kazanıp ne yapacaksın.
ne işle meşgulsun.
nerelisin.

birde çekimlere alıcaklar seni deneme amaçlı saat 4 de çekimlere başlıyorlar gece 3,5 - 4 e kadar çekim var aralıksız. Sadece 1 kere ara veriyorlar oda bölüm bitince.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Valla o kadar kararsız kaldım ki bugün, hazırlıksız yakaladılar beni
eğer bugün gitseydim çekim yapılmadan direk mülakatlara katılacaktım, (ne konuşacağımı düşünmek amacıyla) erteledim, hemen yarın 17.00'ye tekrar çağırdılar seyirci olacakmışım 3-4 saat sonrada mülakat

bence kendin gibi ol :) çıkarsan iyinetin reklamını yaparsın :D ama sempatikte ol :) büyük amaçlarım var de dünyanın en büyük internet sitesini kurmak istiyorum her alanda de :D

Teşekkürler! Çok iyi fikir aslında önemli olan ne konuştuğun değil bi şeyler konuşabilmek:)

Eğer başından geçen ilginç bir olay anlat derlerse ne anlatayım şu soruya da bir el atıverin :)

nerde yaziyor vermiyor diye? kazananlar ne yapiyor yani parasini almadanmi gidiyor neden sesini cikartmiyor ilginc...

veriyorlar da 3 ila 12 ay içinde veriyorlar kazanalımda 3 sene sonra versinler problem değil :)

git git gitmeye değer seçilirsen reklamımız olur :p

dolaştığım web sitelerinden edindiğim bilgilerden sonra pek umudum yok seçilmeye

bizim hanımıda çağırmışlardı mülakata çağırdılar sorukları soru şunlar

parayı kazanıp ne yapacaksın.
ne işle meşgulsun.
nerelisin.

birde çekimlere alıcaklar seni deneme amaçlı saat 4 de çekimlere başlıyorlar gece 3,5 - 4 e kadar çekim var aralıksız. Sadece 1 kere ara veriyorlar oda bölüm bitince.
Sadece ilk mülakattamı sordular?

Birde gece 4 te biterse program servisleri falan varmı metrobüse:) yoksa sabahımı bekleyecez ne yapacaz çekimler bitince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Breeze seyircilik esnasında çoştur milleti gerekirse amigo gibi seyircileri ayaklandır hiç bilemedin devamlı seyircisi yaparlar seni maaş bağlarlar

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yarışmacılar geçenlerde Christina Aguilera ile kanka oldular resmen, valla kıskandım :D

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yarışmacılar geçenlerde Christina Aguilera ile kanka oldular resmen, valla kıskandım :D

O Kadın Furkan'a takmıştı kafayı, sonradan aşkını kalbini gömüp kendini dağlara taşlara falan vurmadı çocuk ama :)) (kötüydü biliyorum :p)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5