İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vay Kemal Abim :)

I

iyiyiz

Misafir
doLob' Alıntı:
bu siteyi acanlar sonuclarina katlanabilirler umarim

Haklisin dolob bende ayni seyi düsündüm,dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar :) En komikde sitenin sol üst kösesindeki: secimden önceki resmi ile secimden sonraki resmi,baya bir evrim gecirmisler sülalecek.

I

iyiyiz

Misafir
fenerli link veriyorsun da yanlis yere acmissin,yeni web siteleri bölümünde,buraya takilan webmasterler yeni sitelerini tanitiyorlar,güncellenen siteleri hakkinda haber veriyorlar,yani senin actigin konu yanlis yerde :) + fenerli senin yazini görmemistim yanlis anlama bende hürriyetde okudum bu siteyi.

F

fenerli

Misafir
yanlış yere açmadım o bölüm aynı zamanda "Beğendiniz siteleri tanıtım bölümüdür" ayrıca diğer başlık forumun bu bölümünden daha çok kullanılıyor diye oraya açtım.

Siteyi açanı kısmen tanıyoruz, bir süredir haberimiz var siteden fakat daha önce uygun olmayabilir diye açmamıştım bugün hurriyet sitesinde bahsedince bende demek site suç unsuru olarak görülmüyor diye bugün yazdım :)

I

iyiyiz

Misafir
Aslanim benim fenerlim(cok samimi oldu ama nasil olsa her zaman görüsüyoruz) :) Ya o zaman ne yapicaz bu konuyu kapatalim oraya devam edelim.Insanin kemal amca gibi bir amcasi olsa sirti yere gelmez ha : )

F

fenerli

Misafir
bence bu bölümde devam etsin

(admin chat yapıyoruz diye eksi rep verecek daha birşey yazmıyorum bu başlığa :) mod arkadaşlara söyleyip diğer başlığı silmelerini isteriz )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5