İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin'den anlayan coder arıyorum

karayel-95

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
öncelikle internet geçmişimden biraz söz edecek olursam
Bugüne kadar bir çok forumda oyun film program benzeri paylaşımlar yaptım.Bazı sitelerden moderatörlük teklifleri aldım ve hobi olarak severek bu işi yaptım.Geriye dönüp üye olduğum sitelerdeki hesaplarımdan açtığım konuların istatistiklerine baktığımda çok şaşırmıştım.10.000'lerce gösterime ulaşmışlardı ve ben hiç bir şekilde fazla gösterim kazanmak ne bileyim para kazanmak gibi amaçlar için değil arşivciliği sevmemden dolayı hobi olarak paylaşım yapıyordum.Bu hobileri yapmak bana bu konularda baya bir tecrübe kazandırdı(hangi sitelere hangi dosyalar yükleni rhangi site ne kadar hızda indirme sağlar hangi site ne kadar kota verir hangi sitenin premiumu daha uygundur vps hosting nedir ne amaç için ne özellikte vps alınır vBulletin.)yani tam bir uploader oldum.Biraz önce de söylediğim gibi geriye dönüp paylaşımlarımın bu kadar çok ilgi çektiğini gördüğümde düşündüm neden ben de bir indirme sitesi açmayayım ki?Bir indirme sitesi yapacağım.Her türlü film dizi oyun program vBulletin. içerik bulunacak sitede.Araştırmalarım sonucunda siteyi vbulletin olarak kurmakta karar kıldım.Ancak daha önceden hiç vbulletin kurmadığımdan bu konuda bilgim yok.Ayrıca tasarım kodlama gibi işlerden de pek anlamam.

özetle :

vbulletin sitem için kodçu arıyorum yani tema template eklenti gibi şeylerle ilgilenecek arkadaşlar.tabi ki site gelirlerinden pay vereceğim şu anda elimde olanlar :

- vBulletin 4 forum lisansı (geçen hafta aldım)
- sitem için alan adı
- 1 gb alanlı aylık 10 gb trafikli hosting

Başvuracak kişide olması gereken özellikler : vbulletin'i çok iyi bilmeli (hatta örnek olarak vbulletinli sitesini yada yönetiminde görev aldığı siteyi bile gösterebilir)vbulletin tema tasarımı yapabilmeli.

sitem hakkında görüşmek isteyenler akarayel42 @ gmail . com mail adresinden bana ulaşabilirler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi