İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ve 2006 Dünya Kupası Finali

U

umurcan

Misafir
kim yenicek tahminleri alalım legalpara oynamaya gidicem birazdan :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fransa alır bence..

Ben istiyorum ki, bol gollü bir maç olsun..Maç+uzatmalar berabere bitsin..Penaltılar uzasın da uzasın, iyi olan kazansın :p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de istiyorum ki bol gollü maç olsun, biri diğerini ezsin...

U

umurcan

Misafir
ilk yarı sonucu İTALYA:1 FRANSA:1
45+2.DK Ve hakem ilk yarının son düdüğünü çaldı. İTALYA:1 FRANSA:1

45.dk Oyunda orta alan mücadelesi sürerken İlk yarıya hakem iki dakikalık uzatma verdi.

35.dk İtalya Gattuso ile tehlikeli geldi. Gattuso'nun ara pasında Toni topla buluşmak üzereyken Fransız defansı araya girerek topu kornere çeldi. Korner atışını golde olduğu gibi Pirlo kullandı. Toni'nin kafa vuruşunda top direkten döndü.

30.dk Fransa, Henry ile atak geliştirdi. Henry'nin pasıyla buluşan Malouda vurdu. İtalya kalecisi Buffon üzerine gelen topu kolaylıkla kontrol etti.

19.dk İtalya Pirlo ile korner atışı kullandı. Materazzi mükemmel yükseldi kafa vuruşunda topu ağlara gönderdi ve maçta beraberliği sağladı

14.dk Kazanılan serbest vuruşu İtalya Pirlo ile kullandı kaleye giden topu Fransa defansı kafayla kornere çeldi. Kullanılan korner atışını Fransa tehlikeyi uzaklaştırdı

12.dk Gelişen İtalya atağında Totti ceza alanında topla buluştu son anda araya giren Fransa defansı Totti'ye vurdurmadı

9.dk Fransa'nın golünün ardından İtalya şokta! Ribery sol kanattan ortaladı. Ters kafa vuruşu az farkla kornere çıktı

6.dk Zidane penaltı atışını kullandı ve topu ağlara gönderdi. Fransa maçın henüz başında öne geçti

5.dk Fransa gelişen ilk atakta penaltı kazandı. Zidan topun başında

1.dk İtalya'nın vuruşuyla maç başladı. Fransa'da şok! orta alan mücadelesinde Henry sakatlandı. Tedavisi kenarda sürüyor

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yuzunde meymenet olmayan, herkesin yere goge sigdiramadigi Zidane'in maskesi dustu, boyle ahlaksiz serefsiz futbolcu olmaz, dunyanin en iyi futbolcusu olsan ne yazar.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo' Alıntı:
Yuzunde meymenet olmayan, herkesin yere goge sigdiramadigi Zidane'in maskesi dustu, boyle ahlaksiz serefsiz futbolcu olmaz, dunyanin en iyi futbolcusu olsan ne yazar.

Kesin materazi küfür etmiştir ya :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kufur etmistir ama futbolda saha ici kufur zaten olan birsey, bir insanin kalbine kafa atilmaz, hem ahlaksizlik hem de oldurucu bir darbe. Olmadi, kimseden saygi beklemesin bundan sonra

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5