İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve Aragones gidiyor!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
aragones3432.jpg

Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör Luis Aragones ile yollarını ayırma kararı aldı.

Sarı lacivertli yönetim, teknik direktör Luis Aragones ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında bugün bir araya geldi. Aragones, görüşme sonrası bir açıklama yapmazken, kulüpten alınan bilgiye göre yönetimin, İspanyol teknik adamla yollarını ayırmaya karar verdiği öğrenildi. Aragones'in tazminatının ödenmesi konusunda ufak pürüzlerin kaldığı belirtilirken, İspanyol teknik adama peşin para ödemek istemeyen sarı lacivertli yönetimin, yaklaşık 3.5 milyon Euro olduğu tahmin edilen tazminatı taksitlendirmeye çalıştıkları ifade edildi.

..

Ooooooohhhh! Şöyle hücum futbolunu sahaya yansıtabilecek, Fenerbahçe ruhunu geri getirebilecek yeni bir teknik direktör alalım, lütfen.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
şükür ne diyelim :) az delirtmedi bizi

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla ben Fenerbahce.com'da gördüm. Ayrıca Milliyet, Zaman ve Fotomaç'ta da var. Farklı seslerden aynı haber yani :D Bu arada Bilica da geldi.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu adamı getirmeleri hataydı zaten,defolsun gitsin ;) ruh hastası etti dede.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben nasıl olduğunu bilemiyorum ama.. Eskiden yönetmiş bir kişinin tekrar yönetmek için gelmesi taraftarı asla olmadım. Sanki adam yok başka :). Şu giden moruktan kesinlikle iyi yönetir.. bence.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
türkiyeyi fenerbahçeyi bilen birinin gelmesi güzel bakalım neler olacak...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
daum harika bir tercih,zico'nun elindeki kadroyu daum a verselerdi şampiyonlar liginde final oynardık.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aragones bugün İspanya'ya döndü!

aragones-gezi.jpg

Daum'un gelmesine pek sevinmedim açıkçası, dünyada başka teknik direktör mü kalmadı. 2 sene öncesinden farklı ne yapabilir ki? Ne tecrübe kazanmıştır yani? Ama inşallah yararlı olur. Çekişmeli bir lig izleriz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
dedeyi böle görmek üzdü beni ya :(

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ah dedem vah dedem gurbet ellerde sensiz ne yaparız biz şimdi :D :p

daum hakkında yorum yapmıyorum,tek kelime en doğrusu..fenerbahçeyi çok iyi tanıyor ve eline sağlam kadro verildiğinde mükemmel işler çıkarabilicek bir teknik adam ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5