İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

video siteniz içeriğini kendisi oluştursun

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Öncelikle burada sizlere anlatıcağım scriptin bir eşi benzeri olmadığını hatta bu scripti tanıtırken tahta kale ağzı yapmama bile gerek olmadığını belirtmek isterim. Lafı uzatmadan giriş yapmak istiyorum.

Gelişen internet ile birlikte yeni kazanç kapıları açıldı bildiğiniz gibi, kimileri bu kapıları ardına kadar açıyor kimileride sadece duydukları ile yetiniyorlar. Siz hangi kısımdasınız? Artık birşeyleri değiştirmenin vakti geldi. Size gerçekten para kazandırıcak birşeyler sunuyorum.

Tanıtmakta olduğum sitenin tek hedefi sahibine para getirmektir. Bunu her yere reklam sıkıştırarak yapmıyor. Doğru yere doğru reklamı koyarak yapıyor. Site özellikle adsense için hazırlanmıştır. Tam olarak SEO uyumludur, özellikle google için geliştirilmiştir.

Bu bahsettiğim script nedir? Ne yapar ?

Sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yok. o_O
Youtube olsun google olsun metacafe olsun killsometime olsun farklı sitelerden sizin sitenize otomatik olarak her gün 1000 adet video ekler. Bunlar otomatik olarak kategorilendirilir, keywordleri ve metatagleri eklenir ve yerini alırlar. Sizin hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Herşey script tarafından otomatik yapılır.Bu script tam olarak bir pakettir herşey içindedir.

Script cok esnektir ve her türlü tasarıma açıktır, dilenirse site sahibi tarafından yeni reklam alanları oluşturulabilir. Yeni özellikler katılabilir
Site 4 farklı dile sahiptir. (Adsensenin tıklamaya en cok rakamı ödediği ülkeler başta olmak üzere.)

Sizinde anlamış olduğunuz gibi tam bir video canavarı ile karşı karşıyasınız. Devamlı büyümekte olan bir siteye sahip olucaksınız. Karşı konulamaz ve durdurulamaz.

Diğer video scriptlerini unutun !
Hosting giderlerini minimuma indirin !
Bu script ile videolerı serverınızda barındırmıyorsunuz !

Ne yapsakta karşılıklı üzün sürecek bir iş arkadaşlığı oluştursak diye düşündük ve bu sistemi yazdık. Maliyetleri en aza indirdik. Sizin hitiniz ne kadar cok olursa o kazancınızda o kadar artacak. Türk hitleri ile az kazanmaktan bıktıysanız işte size fırsat !

1-Hosting giderlerinizi bir karşılıyoruz !
2-Dört farklı dilde çeviri full otomatik !
3-Video ekleme zahmeti yok ! Sistem her gün 1000 adet video ekliyor.
4-FULL SEO uyumlu !
5-Php ile yazılmıştır.
6-Videoler resimleri ile eklenir.
7-Videoları otomatik kategorilere ayırır.
8-Hem türk yabancı kitleye hitap eder.
9-utf-8 unicode dil desteği olup, eklenecek olan videoların isim açıklamları hangi dilde ise site de o şekilde görünmesi .. ve seo friendly linklerinin o şekilde hazırlanması. japonca çince farketmez
10-hangi dil karakteri ise wikipedia usulü . Tüm dilleri tek pencerede okunaklı gösterebilmesi

Script lisanslıdır ve aylık ücrete tabidir. Aylık ücreti yukarıda belirttiğim özellikleri hepsi dahiliyetinde 75$ dır! Günlük eklenicek her 1000 video için aylık ücrete 25$ eklenir.

Scriptin demosu ve diğer merak ettiğiniz bütün bilgileri cuma günü açıklıyacağım. Cuma gününden önce hiç bir satış v.s işlemi olmıycaktır. İlgilenen arkadaşlar p.m attıkları taktirde cuma günü demo girişlerini p.m ile geri göndericem.

Script tarafımızdan yazılmıştır ve halen gelişmektedir. Scripte gelicek ilgile göre projeyi gerçekleştiricem. İlgi ne kadar büyük olursa aylık ücret düşecektir.(ilginin az olması karşılığında rakamın artıcağı gibi)

Her türlü olum veya olumsuz eleştiriye açığım bahsettiğim gibi gelişmekte olan bir script.

İyi günler,

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi alırsın :)

unutmadan başlangıçta 30.000 adet video sunuyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
örnek bir demo adresi göstermezseniz satışınız yasal olmayacaktır. şu sıralar çok fazla kullanıcı dolandırılmaktadır. lütfen bir demo adresi göstererek insanları bilgilendiriniz.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat geç oldu dalgınlığına geldi sanırım postumu tekrar okursan aradığın cevap orada

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Fiyatı sabit olsaydı bende böyle bir script arıyordum, ama hem ayrıca lisans aylık ayrı ücret her 1000 video için ayrı para zor dostum... Beni ve çoğu webmasteri bu zorlar...
Eğer sabit bir ücret belirlersen böyle bir fikriniz olursa pm ile detayları bildirirsen sevinirim.

Kolay gelsin

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wallahi post açıklıyıcı duruyor bana ama bilmiyorum daha açıklıyıcı şekilde olmaya çalışıyım.

Ücret sabit olarak 75$ düşünüyorum günlük 1.000 video ekliyecek otomatik. bu 75$ sabittir ama scripte ilgi 1-2 kişiden gelirse bunu 100$ a çekicem acıkcası.

Lisansı aylık kiralıycam bunu değiştirmeyi düşünmüyorum.

Kesin ücreti yarın sabah yazıcam konuya gelen talebe göre 75$ oynamıyacak tahminimce.

Ayrıca bir hatırlatma yapıyım;
Scriptin demosu ve diğer merak ettiğiniz bütün bilgileri cuma günü açıklıyacağım. Cuma gününden önce hiç bir satış v.s işlemi olmıycaktır. İlgilenen arkadaşlar p.m attıkları taktirde cuma günü demo girişlerini p.m ile geri göndericem.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Script lisanslıdır ve aylık ücrete tabidir. Aylık ücreti yukarıda belirttiğim özellikleri hepsi dahiliyetinde 75$ dır! Günlük eklenicek her 1000 video için aylık ücrete 25$ eklenir.

Script tarafımızdan yazılmıştır ve halen gelişmektedir. Scripte gelicek ilgile göre projeyi gerçekleştiricem. İlgi ne kadar büyük olursa aylık ücret düşecektir.(ilginin az olması karşılığında rakamın artıcağı gibi)

----

evet herhadel ceaser okumadan direkt yasal uyarı yapmış :))

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Selamlar,

----

evet herhadel ceaser okumadan direkt yasal uyarı yapmış :))

yok hayır olay okuyup okumamak yada arkadaşın satışına fitne sokmak değil aslında. arkadaş ne kadar güvenilir olsa işini çok iyi yapıyor olsa da bir uyarı yazmak artık konuya mevburiyet halini almıştır çünkü kendi hatası yüzünden bir kaç kişi tarafından dolandırılan kişiler hıncını iyinetten çıkarır oldular:) ben o yüzden uyarı yapmak istedim.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok hayır olay okuyup okumamak yada arkadaşın satışına fitne sokmak değil aslında. arkadaş ne kadar güvenilir olsa işini çok iyi yapıyor olsa da bir uyarı yazmak artık konuya mevburiyet halini almıştır çünkü kendi hatası yüzünden bir kaç kişi tarafından dolandırılan kişiler hıncını iyinetten çıkarır oldular:) ben o yüzden uyarı yapmak istedim.

ben kendisini de sizi de aynı derece de tanırım ..
iyinet te iyiniyet ile insanlara yaklaşıldığı zaman dolandırılıma olduysa iyiniyetli olanın suçu ne acaba ??

neyse saolun yine de bilgilendirme için ..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aylık lisans dediğiniz şeyi anlamadım ben
yani bu scripti satın alan kişi her zaman sizemi bağlı kalacak?

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede kiralık denilmesi daha dogru . omur boyu lisans secenegi yokmu?
25 * 12 : 300$ :)
75 * 12 : 900$ :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Fiyatlandırmaya açıklık getirmek istiyorum.
Scriptin Fiyatı Sabit olarak aylık 75$ dır.
Günlük eklenicek her 1000 video için 25$ extra alınır. Örneğin her gün 2.000 adet video eklensin isterseniz aylık ödemeniz gereken rakam 100$ dır.

Ayrıca aylık extra 75$ karşılığı +18 videolar bölümü ve günlük 100 video ekleme şeçeneğide mevcuttur.

Script bir nevi kiralıktır evet Ömür boyu lisans seceneği yok ama yıllık ödemelerde indirime gidebilirim.

en basit paket yıllık 900$ ediyor 750$ dan 10 ay fiyatından verebilirim.

Ödeme secenekleri;
E-gold, Paypal, EFT

İlgilenenler pm attıkları taktirde geri dönüş yapıcam

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük eklenicek her 1000 video için 25$ extra alınır. Örneğin her gün 2.000 adet video eklensin isterseniz aylık ödemeniz gereken rakam 100$ dır
.

50 dolar olmuyormu? Ayda hergün 1000 video 25 dolarsa......2000 video 50 dolar?

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır günde 1000 videodan kastım ayda 30.000 videodur bunun ücreti 25$ dır

sabit ücret 75$ dır bu ücrete günlük 1000 video dahildir yani 100$ ediyor

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptle ciddi olarak ilgilenen 2 kişi var. Talebin artmasını bekliyorum sunum tarihini cumartesiye aldım.

Opteron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benımde dıkkatımı cekti farkli dillerde cevirisi haric scriptler birbirine cok yakın. diger scriptte gun ıcınde farklı kelimeler aratılarak max 10 dk da 1000'den fazla videoyu otomatık eklemeye olanak saglıyor. djkickass bıraz daha netlik kazandırırsan bu ıkı scrıpt arasındaki farklara sevınırım merak ettım acıkcası teorıde aynı gibi gozukuyor ıkı scrıpt.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5