İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vijeo citect scada

realcycle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazılım ve otomasyonla alakalı bir yarışma arkadaşlar. 15 hazirana kadar başvurular sürüyomuş. scada üzerine çalışılınıyor sanırım. sadece üniversite öğrencilerine yönelik olduğunu duydum. daha ayrıntılı bilgiyi sitesinden alırsınız.
www.vijeocitect.com

realcycle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az kaldı yarışmaya da ... sanki toparlamak lazım projeyi yavaş yvaş gibi geliyo bana ..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Anladığım kadarıyla "Vijeo Citect" diye bir yazılım var. Yazılım otomasyon vb. şeylerin hesaplanıp grafiğe dönüştürülmesine olanak sağlıyor.

Kısacası benim gibi programın adını daha önce hiç duymayanların dikkate almasına gerek yok :)

Bir sitede bulduğum daha önceki yarışmayla ilgili açıklamalar.

I. Vijeo Citect Tasarım Yarışması’nı kazanan projeler belirlendi.

Bu yıl ilk defa düzenlediğimiz farklı sektörlerden pek çok profesyonelin birbirinden değerli projeleriyle katıldığı 1. Vijeo Citect Tasarım Yarışması’nın sonuçları belirlendi.Yarışmaya en Yaratıcı, en Fonksiyonel ve en Gerçekçi tasarımı yapmak amacıyla, mühendislerin, son kullanıcıların, makine üreticilerinin yanısıra sistem entegratörleri ve bayiler katıldı.Schneider Electric tarafından bir ilkin gerçekleştirildiği yarışmaya bu yıl 110 kişi başvuru yaptı.

Birbirinden farklı tasarımların katıldığı yarışmanın başvuru süresi 15 Kasım’da sona erdi. Jüri Üyeleri 23 Aralık 2008 tarihinde Schneider Electric Genel Müdürlük Binasında buluşarak, Proje Değerlendirme Toplantılarını yaptılar.
Yarışmacılarımızın bir kısmı kendi projelerini Jüri önünde anlattılar...

Değerli Jüri Üyeleri* katılan projeleri büyük bir titizlikle değerlendirdiler. Uzun bir günün sonunda ilk 3'e giren projeleri seçmekte oldukça zorlandılar ama zor da olsa bunu başardılar.

May Sistem Mühendislik’ten Sayın Mert Konu Yuvacık barajı izleme sistemi ile 1.seçilerek Büyük ödülümüzü kazandı ve NASA Uzay üstü gezisine gitmeye hak kazandı.

2. lik ödülü Toshiba Dizüstü Bilgisayar ise Demir Çelik Fabrika otomasyonu ile bireysel olarak katılan Sayın Hasan Selçuk Kaçar’ın oldu

3. lük ödülü Fosfat tesis otomasyonu ile Mees otomasyondan Sayın Ali Gürle Nokia N95 cep telefonu kazandı

Kurumsal kategoride katılan yarışmacılarımızın firmaları da çalışanlarını bu yarışmaya katılmaya teşvik ettikleri için birer adet Toshiba Dizüstü bilgisayar kazanmıştır.

Vijeo_Citect_prev_(250_x_194).jpg

Vijeo%20citect%20scherm.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5