İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitenize Banner Yapılır

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Selam . Uygun bir ücret karşılığında bir süre banner tasarımı yapmaya başladım. (Profossionel değilim ama Tasarımlarıma güveniyorum) Banner örneklerine aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Size bir fikir verebileceğini düşünüyorum.

Örnek Bannerler

Site üstü banner veya reklam bannerli için aldığım ücret 20 YTL
Paranın yarısını peşin alıyorum. Ve sadece banka havalesi kabuldür.
Paranın yarısı bankaya yatmadan işe başlamıyorum.
Daha sonra versem veya sen başla ben yarın yatırıcam gibi bahanelerle gelmeyin. Kesinlikle kabul edilmiyecektir.
Paranın yarısı yattıktan sonra banneriniz tasarımına başlıyacam . ve size son halini örnek olarak göndericem ( üzerinde örnek vs. yazıcak) Beğenirseniz .Paranın diğer yarısınıda yatırdıktan sonra. Asıl bannerin dosyalarını yolluyacağım ( .psd .gif .jpg .png bütün formatlarını zip dosyası halinde yolluyacağım)
İşten vaz geçerseniz veya yaptığım banneri beğenmezseniz . paranız geri iade edilicektir. Ama bu hakka banner dosyalarını göndermden önce sahipsiniz. Asıl banneri gönderdiğimde kesinlikle bir geri ödeme olmuyacaktır.

Bu koşulları kabul ediyorsanız sizinle iş yapabiliriz demektir. İş yapmak isteyen buraya yazsın. Pm ile msn adresimi yolluyacağım. İş dışında msn adresimi istemeyiniz.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başarılar dilerim inşallah gelir elde edersin.bende arayış içindeyim para kazanmak için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5