İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web sitesi yaptırılacak

S

Sosyal

Misafir
Firmamız için bir web sitesi yaptırmak istiyoruz. Belirli hizmetlerin kategoriler halinde düzenlenip, her sayfadan, kullanıcının o hizmetle ilgili talepte bulunabileceği formlara bağlantıların olduğu ve içerik sistemi yönetilebilir bir site olacak. Anlaşılacağı gibi istediğimiz site ortalamanın üstünde bir programlama bilgisi gerektiren biraz kompleks bir site. Bu anlattıklarım ışığında konusunda uzman olan arkadaşlar lütfen irtibata geçsinler. Bu proje için ayırdığımız bütçe 1000 ytl'dir.
[email protected]
Mehmet Sosyal

S

Sosyal

Misafir
Verilen örnekler yetersiz

Yukarıda teklif veren arkadaşlara teşekkür ederim ama verdikleri örnekler hiç iyi değil. "Profesyonel" bir webmaster dan teklif bekliyorum.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bahsettiğiniz konular basit işlemlerden oluşuyor. eğer işin kapsamı daha fazlsaysa belirtin ki ona göre profesyonel arkadaşlar konuya mesaj yazsınlar. Mesaj yazan arkadaşların ne bilip, neyi yapabileceklerini yada profesyonelliğini bir çırpıda nasıl anlayabiliyosunuz buna da şaşırıyorum ama konuyu biraz daha detaylı yazarsan daha iyi olur...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
istediğiniz özellikte biri çıkmazsa: colornewmedia.com ve d4d.com.tr mu önerebilirim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yukarıda teklif veren arkadaşlara teşekkür ederim ama verdikleri örnekler hiç iyi değil. "Profesyonel" bir webmaster dan teklif bekliyorum.

sende bu iş için ayırdıgın bütceyi belirtte ona göre teklifler ve refler verilsin öle mynet + tnn gibi portal istiyorum örneklerinizi begenmedim ile olmuyor senin bu konuda ne kadar ciddi oldugunu bilmke için ayırdıgın bütce söleki bizde sana bu para olur olmaz diyelim

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Form derken böyle bir şeylermi kasdediyorsun.

http://www.celikoglumedikal.com/teknikdestek.php
http://www.rf-id.com.tr/tr1/bayii.htm
http://www.rasayanaklinik.com/js/test.php
http://www.spabybiotik.com/index-3.html

Bu arada bütçeyi yazmış 1000 YTL diye.
Buda referans :D www.emufriends.net yeni başladım + yukardakiler.
Vede arkadaşlara katılıyorum insanların profesyonel olup olmadıklarına bir iki site ile karar veremezsin. Unutmadan bende profesyonel değilim. Bilgisayar Teknisyeniyim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya 1000 ytl bütce ile sen oo bahsettiğin sistemi biraz zor bulursun hatta hiç bulamassın

S

Sosyal

Misafir
Verdiğim bilgi yeterli teklif bekliyorum.

yetersiz bilgi veriyorsunuz....
İlk mesajımda önbilgi olarak yeterli açıklama var, daha ayrıntılı bilgiyi ise referansını beğendiğim bu işi yapabileceğine inandığım kişi ya da kişilere vermek daha uygun olur. Yukarıda bazı arkadaşlar verdikleri referansları beğenmediğim için kızmışlar. Verdikleri örnekler hatalar içeriyor, bazısı hiç açılmadı bile, birçoğunda tasarım bütünlüğü yok, sitenin bir yerinde kullanılan formdaki tasarım farklı bir diğer formundaki tasarım tamamen farklı. Şimdi böyle bir örneği profesyonel olarak mı görmem gerekiyor. Arkadaşlar verilen örnekler kaliteleri oranında müşterilerini bulacaklardır.

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enforma.com.tr ye bir bakın kodlama olarak asp kullanıyorlar, referansları vs. iyidir. İlgilenirseniz kendilerinden bir teklif isteyiniz hem tahmini bütçe, masrf. vs. de ortaya çıkmış olur.

Bu firma olmazsa pm atarsanız başka yerleride önerebilirim.

Saygılar.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@soysal

www.gt.com.tr deneyin madem. referansları isbankası, oyak bank, trt bi takım büyükler.

ama 1000 ytl ile size yardımcı olmazlar emin olun. İstediğinizi de fazlasıyla verebilecek yegane firmadır.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
@soysal

www.gt.com.tr deneyin madem. referansları isbankası, oyak bank, trt bi takım büyükler.

ama 1000 ytl ile size yardımcı olmazlar emin olun. İstediğinizi de fazlasıyla verebilecek yegane firmadır.

Hocam sanki sitelerin hepsini aynı yapmışlar. :D Bir siteden diğerine geçince sanki başka bir sayfaya geçmiş gibi olmuyorsun turuncu bowling sayfası hariç gerisi aynı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5