İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmasterler.net için önerisi olan?

S

SoruForum.Com

Misafir
Arkadaşlar webmasterler.net için ne yapabilirim sizce aklımdan geçen bazı projeler var 1. forum 2. webmasterlik hizmeti veren bir site bunların dışında önerisi olan varmı?

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence forum ve webmaster hizmetleri olabilir sayaç vs. yada html dersleri asp dersleri photoshop filan....

G

Geveze.at

Misafir
Bana göre en güzeli online dersler vermektir. Forum kurulumlari nasil olur, örnek php code lari. Yani senin anlayacagin bir webmaster sitene geldigi zaman aradigi bilgiyi bulmali. Bunu forumdan ziyade bölüm bölüm yapabilirsin. Ayrica kullanicilarin fikirlerini paylasabilmesi icin bir forum kurabilirsin ama bence forumun basliklarini abartma.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yeterince hatta biraz fazla sayida forum var. Bence konu basliklari altinda o konularin erbabi kisilerin ornek kodlari,dokumanlari bulunan ve genel manada webmasterlara kaynak olacak script/logo/tasarim gibi w4r3zden uzak bir yer olusturursan uzun vadede hem sana hemde turk webmasterlarina daha faydali bir is yapmis olursun.

M

messmedia

Misafir
abi domain hatalı hiç bir işe yaramaz.

webmasterlar olacaktı, şu hali ile at gitsin.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazirkod.com benzeri bir site yapabilirsin isim konusunda benimde şüphelerim var yazıldıgı gibimi okundugu gibi mi dogru cıkamadım işin içinden? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5