İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wikipedia ile ilgili.... ÇOK ÖNEMLİ...

O

OLTA

Misafir
hepiniz wikipedia hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur...
evrensel ve özgür bir ansiklopedi olma yolunda hedefleri var...

wikipedia'nın içeriğini kullanıcılar kendileri oluşturuyor...

Fakat ne yazıkki Türk kullanıcı sayısı çok az,
makale yazmak için üye bile olmanız gerekmiyor...
Ortamı boş bilenler özgür ortamının yalan dolanlarla dolduruyor... pkk kahraman gibi gösteriliyor... ermeni soykırımı hakkında atılıyor tutuluyor...

en son kıbrısta Türklere uygulanan soykırım hakkındaki makaleyi silmeey çalışınca millet bende acaip kıllandım...

yapmanız gereken tek şey edit page'e basıp ilgili düzenlemeleri yapmak...

++++++
biz webmasterları ilgilendiren bir yönü var, google bu wikipedia'yı çok seviyor sayfaları pr4,5 çoğunlukla... ilgili makalenin link bölümüne sayfanızı ekleyebilirsiniz... :):):) güzel pr getiriyor

ama lütfen duyarlı olalım internetteki çoğu araştırma burası referans alınarak yapılıyor... insanlık yalanlarla örtülmesin...

duyarlı yaklaşımlarınızı bekliyorum
bol prli günler....

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemde nasıl ÖNEMLİ çok önemli bişey...
Hay allahım, herkes pkk ve ermeni veya tarih uzmanı değilki!
bu alanlarda çalışma ve araştırma yapan kişiler zaten wikipedia'da yazıyor, fenerbahceli olarak girip bjk sayfalarını silecek durumda deelim ya. veya türkiye hakkında bilgilerde alakasız bir kişisel website link ekliyemem ki, bu alemde dürüst insanlarda olmalı.

O

OLTA

Misafir
işte onu diyorum kimse yazmıyor...
burda ermeni soykırımı hakkında dandik subdomain çabası yerine orada yazmak daha mantıklı...

ayrıca ben tüm sayfalarımı neredeyse ekledim wikiye... sadece politik konular konuşulmuyor orada ha toplist ve link sitelerinden baska sayfanız yoksa bilemeyeceğim...

O

OLTA

Misafir
ayrıca ornekte verdiğin gibi vandalizm yaparsan 5-10 dakika içinde düzeltirler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5