İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Window Reseller Kampanyası

radyohost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.gif

Ucuz Ve Kaliteli Hizmeti Çok uzakta aramayın . Bırakın Radyohost.net Sizin yerinize kaliteyi ve müşteri memnuniyetini yerine getirsin. Türkiye Lokasyonlu Windows Sunucusu ile sizlerle beraber.

Rs-1[/SIZE]

* Web Alanı : 5 Gb
* Trafik : 40 Gb
* Domain Barındırma : Sınırsız
* Email Barındırma : Sınırsız
* Mssql Hesabı : Sınırsız
* Mysql Hesabı : Sınırsız
* Kontrol Panel : Plesk Panel 8.6

Aylık : 5 TL

Rs-2[/SIZE]

* Web Alanı : 15 Gb
* Trafik : 65 Gb

Aylık : 10 TL

Rs-3[/SIZE]

* Web Alanı : 25 Gb
* Trafik : 70 Gb

Aylık : 15 TL

Rs-4[/SIZE]

* Web Alanı : 30 Gb
* Trafik : 90 Gb

Aylık : 20 TL

Rs-5[/SIZE]

* Web Alanı : 35 Gb
* Trafik : 100 Gb

Aylık : 25 TL

Rs-6[/SIZE]

* Web Alanı : 40 Gb
* Trafik : 150 Gb

Aylık : 30 TL

Genel Firma Bilgileri ve Ulaşım

Web Adresimiz : www.radyohost.net
Telefon : 0.212 882 08 79
Ceptel: 05344295388 ( 7/24)
Vergi Dairesi : Büyükçekmece Vergi Daire

İnternet Üzerinden Ulaşım

Genel E-posta : [email protected]
Muhasebe E-posta : [email protected]
Satis Genel E-posta : [email protected]
MSN Messenger : [email protected]

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Vergi numarası, yer sağlayıcı belgesi ve şirket adresi göstermeniz satın alacak olanlar için daha fazla güven verecektir.

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vergi Numarası hep sorulur ama neye yaradığı da bilinmez kaç tane vergi numarası sorgulanmıştır acaba öüşteri tarafından ayrıca çok da hoş bir görüntü değildir Vergi Numaramız : XXXXXX
Bu işler için yer sağlayıcı belgesi yeterlidir, host satan kişi/kurum belgesini iletmesi makuldur bence. Müşterimin vergi levhamı görmesi ya da bunu görmek istemesi bir kere etik değil; bu geçen yıl kaç para kazandın ile aynı şey bence :)
Yani bundan müşteirmin çok da bilgi sahibi olmasına gerek yok vergi memurumu müşterimi .
Soruyu soran arkadaşı tenzih ederim genel bir mesajdır.
Herkese İyi Forumlar, Hayırlı Kazançlar

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Vergi Numarası hep sorulur ama neye yaradığı da bilinmez kaç tane vergi numarası sorgulanmıştır acaba öüşteri tarafından ayrıca çok da hoş bir görüntü değildir Vergi Numaramız : XXXXXX
Ne işe yaradığını siz bilmiyorsunuz. Sizi tenzih ederek söylüyorum, sonundada tokat yedim diye çok konu açarsınız. Vergi nosunun hoş görünmemeside çocukta bir yaklaşım olarak kabul ediyorum.

Bu işler için yer sağlayıcı belgesi yeterlidir, host satan kişi/kurum belgesini iletmesi makuldur bence. Müşterimin vergi levhamı görmesi ya da bunu görmek istemesi bir kere etik değil; bu geçen yıl kaç para kazandın ile aynı şey bence :)

Yeterli değildir. Çünkü şahıslarda yer sağlayıcı belgesi alabilir. Ancak satış yapamazlar, aksi halde vergi kaçırmış olurlar. Reseller sahibi olanlarda bayilik aldıkları şirketin faaliyet belgesini beyan edebilirler, bu durumda asıl sorumlu faaliyet belgesine sahip olan şirkettir ve kolay kolay müşteri kullanımınada sunmazlar. Vergi nosu ile yer sağlayıcı belgesi arasındaki farkı bilmeden "bence" diye fikir yürütmeyin. Çünkü faaliyet belgesi sahibi olmak ticaret yapabilir belgesi değildir. İkisi çok ayrı şeyler. Kaldı ki belgeniz olsa ne olacak fatura kesebilecekmisiniz?

Yani bundan müşteirmin çok da bilgi sahibi olmasına gerek yok vergi memurumu müşterimi .

Gerek var. Ben sizin naylon mu yoksa asıl fatura düzenleyip düzenlemediğinizi nerden bilebilirim? Ayrıca bir çok firma müşterisinden vergi nosunun, yani size saçma gelen "geçen yıl kaç para kazandın" savından öte son 3-5 yıl ki bilançosunu bile isterler. Ayrıca isterse vergi borcu olan firmayada ödeme yapmazlar. Asıl bunları sunmak ticari etiktir. Saklamak değil. Kaldı ki etikten çok zorunluluktur. İsterlerse vereceksin mecburen, yoksa o firmayla ticaret yapamassın.

İşin özü evde terlikle gezerek ticaret yapılmaz. Tüm bunları sunmak etik + zorunluluktur.

Soruyu soran arkadaşı tenzih ederim genel bir mesajdır.

Bende sizden alıntı yaparak bildiklerimi aktardım.,sözlerimde size değil aslında. Son yıllarda forumlarda "dolandırıldım" diye tonla konu açılmasının nedeni bu yanlış bilgilerdir. Vergisini napiyim, adresini napiyim, sabit telini napiyim diye düşünen tonla insanın çığlıkları bunlar. Hoş tüm resmi işlemlerini yaparak dolandıran insanlarda vardır belki ama önlem almak daha az zararla atlatmaktır.

Bu arada konuyu açan arkadaşlada alakası yok bu yazdıklarımın, ben sadece bir önceki postumda soru sordum ona o kadar :)

radyohost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi numarası, yer sağlayıcı belgesi ve şirket adresi göstermeniz satın alacak olanlar için daha fazla güven verecektir.

Merhabalar İstemeniz gayet normal evet . Bizim konuyu açan arkadaşlarda koymayı unutmuşlar ben konuyu düzeltiyorum . Vergi Levhası ufak bir resminide Ys belgesinide ekliyorum . Uyarınız için tesekkür ederiz .

SAYGILARIMIZLA
RADYOHOST İNTERNET HİZMETLERİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi