İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows Dedicated Başlangıç

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows dedicated almayı planlıyorum ama win 2003 hakkında pek bilgi sahibi değilim yani ayarlamalar nasıl yapılır plesk panel nasıl kurulu bunlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum bununla ilgili forumda aramama rahmen hep dedicated kampayaları çıkmakta elinizde döküman veya link varsa rica ediyorum saygılar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Win xp den pek farkı yok. Normal program kurar gibi pleski kuracaksın. Zorluk çekmezsin. Yönetim paneli olan bir sunucu alırsan canın sıkıldıkça formatlar, deneme yanılma yoluyla çözersin.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe döküman bulacağım bir adres varmı bu konuyla çünkü demek istediğim tamamen anlaşılmadı sanırım deneme yapıyorum win 2003 rc2 kurdum gerisi boş valla öle kaldım yani.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bukadar.net sanırım plesk ile ilgili videolar hazırlıyordu. Uzun zaman önceydi, pek hatırlamıyorum o sebeple. İsterseniz oraya bakabilirsiniz. Onun haricinde pek zorluğu yok Plesk'i kullanmanın.

Tavsiyem VPS almanız yönünde. Kendim satıyorum diye söylemiyorum, yanlış anlaşılmasın. VPS'ler hem ucuz hem de yeniden kurulumu oldukça basit. Denemelerinizi VPS üzerinde yapıp, problem olduğu taktirde sistemin baştan kurulmasını talep edebilirsiniz. ;)

Saygılarımla...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bu tarafa gel :) ucuz bi alet vereyim.üzerinde oyna dur . ancak böyle öğrenebilirsin.dökümanla felan olmaz.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi arkadaş sağolsun özel mesaj atmış sana win03 açaim kurcala diye tşk. ederim şimdiden yardımcı olanlara

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gdin mükemmel bir çalışma valla tşk. ederim kaynaklarda güzel. Peki bir soru daha sorayim sana mssql 2005 durumu nasıl 2003 standartta yani performansı iyimi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5