İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 2.7 beta 2.sürüm

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yenilikler :

Yükleme düğmeleri daimi gösterilmiyor .
Bazı PHP uyarıları ayarlandı .
IE uyumsuzlukları hakkında çalışmalar yapıldı .
Sürüm ve eklenti güncelleştirme özellikleri geliştirildi .

X

Xman

Misafir
Dün 2.7 beta2 sürümünü detaylıca inceleme fırsatını buldum, en büyük yenilik olarak gösterilen yönetim panelini hem görsellik hemde işlevsellik açısından hiç beğenmedim, farklı bir şeyler yapılmaya çalışılmış ancak sonuç pek başarılı değil. Bence artık wordpress'in tasarım değişiklikleri yerine yapısal değişikliklere gitme zamanı geldi, özelliklede işlemci kullanımı konusunda hala atılmış somut bir adım yok, bu sorunu eklenti kullanarak çözmeye çalışmak çözüm değil.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress'te fazla hit'e ulaşıldığında çok problem yaşanıyor, cpu'yu kastıkça kasıyor, önce bu tarz sorunları çözmeleri lâzım. Görüntüsünü şeklini herkes değiştiriyor sonuçta.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha beta, belki final sürümü çıkana kadar gelen yorumlara göre biraz iyileştirme yapabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5