İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress 2.8 Yayınlandı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
wordpress-tr.com' Alıntı:
2.8 Türkçe sürümü şu an indirilebilir durumda.

Yeni bileşen yönetimi arayüzü ve API’si, IIS 7.0 üzerinde URL Rewrite desteği, kod sıkıştırma sayesinde daha hızlı bir yönetim paneli, tema dizini ve otomatik tema yükleyebilme özelliği ve yaz saati uygulamasına destek gibi yeni özellikler (ki bu özellik neredeyse ilk sürümlerden beri yapacağız dedikleri bir özellikti) ve geliştirmeler ilk bakışta göze çarpan yeni özellikler arasında sayılabilir.

2.8 sürümündeki yenilikler ile ilgili WordPress 2.8 tanıtım sayfasına bakabilirsiniz. Kapatılan 699 bilet için buraya, değişiklik listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yine her zaman olduğu gibi yükseltme yapmadan önce mutlaka veritabanınızın ve dosyalarınızın yedeğini almanızı öneriyoruz. Sürüm yükseltmeyle ilgili olarak sizi sürüm yükseltme belgemize yönlendirebiliriz.

http://www.wordpress-tr.com/indir/

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hemen otomatik güncelledim sitemi, aslında beklemek lazım güncelleme için, bir sakatlık var mı diye ama beklemedim bu sefer..
Bir terslik cıkacagını sanmam, bazı yerleri ingilizce fakat "Visit Site" gibi. Fakat admin sayfası gerçekten daha hızlı..
Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
Haber icin teşekkürler peep, kaynak icin tesekkürler WP.
Bize cok yardımın dokunuyor..

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Admin Panelde mesela Eklentiler Bölümü okadar iyi olmamis design...

2.7 Design yönden daha güzeldi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5