İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress - başlıklarda (TITLE) sorun ...?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok önemli bi durum olmasa da arama motoru kayıtlarında farkettimki başlık Boşluklar içeriyor. örneğin :

<title> Başlık - site adı</title> şeklinde çıkıyor. Bunu düzeltmeyi denedim ama bu kez de <title>Başlık-site adı</title> oldu yani "-" yanındaki boşluklar gitti :)

PHP bilgim olmadığı için çözemedim.

İlgili kod şu : <title><?php wp_title(' '); ?> <?php if(wp_title(' ', false)) { echo '-'; } ?> <?php bloginfo('name'); ?></title>

Nasıl bi düzeltme yapmalıyım ki başlık başında(<TITLE>...bu kısımda...) yada sonunda(...bu kısımda...</TITLE>) boşluklar olmasın.

PirMuhammed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
default temanın kodunu yazabilirsin.bu durumda

siteadı >> Blog Archives >> Konu başlaığı şeklinde görünür.:

Kod:
<title><?php bloginfo('name'); ?> <?php if ( is_single() ) { ?> » Blog Archive <?php } ?> <?php wp_title(); ?></title>
bir de şunu deneyebilirsin:yukarıdaki kodu şöyle yazarsın :

Kod:
<title><?php wp_title(' '); ?><?php if(wp_title(' ', false)) { echo ' '; } ?><?php bloginfo('name'); ?></title>
Görünümü:

gorbq2.png

bundan başka da birşey olur mu bilmiyorum.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
allinone seoyu tavsiye ederim ordan title ı istediğiniz gibi ayarlaya biliyosunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5