İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress de kod degişimi

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar wordpress de kendi capımda bir degişiklik yaptım. Yükleniyor yazısı cıkıyor ama wordpress den gelen yazı sonrasında gelmiyor sizce neden olabilir?

PHP:
add_action('the_content', 'buldegistir');
function buldegistir(){
$jbas = "<script type=text/javascript>
setTimeout('gizle()',10000);
function gizle() {
var x=document.getElementById('birinci').style;
var y=document.getElementById('ikinci').style;
if(x.display=='block') { x.display='none'; y.display='block'; }
else { x.display='block'; y.display='none'; }
}
</script>
<div id=\"birinci\" style=\"display:block\"><br /><br /><center>Yazı yükleniyor lütfen bekleyin</center><br /></div><div id=\"ikinci\" style=\"display:none\">";
$json = "</div>";
$content = $jbas.$content.$json;
return $content;
}
yazı yükleniyor bölümü cıkıyor ama yazım cıkmıyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
<div id=\"birinci\" style=\"display:block\"><br /><br /><center>Yazı yükleniyor lütfen bekleyin</center><br /></div><div id=\"ikinci\" style=\"display:none\">";

Yazın nerede çıkması gerekiyor?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yazılar acılıncaya kadar yükleniyor yazısı cıkarmak için çalıştım.

normal yazıları o kırmızı ile gösterigin divin içine aldım. Normalde çalışıyor ama wordpress de çalışmadı

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
$json = "</div>";
yapmışsın buradan sonra
$content = $jbas.$content.$json;
içerik display:none içinde kalıyor anladığım kadarıyla aslında yazın oradadır sadece gizleniyordur, ne yapmaya çalıştığını tam olarak açıklarsan yardımcı olabiliriz belki

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
o şahin yükleniyor yazısı yaptım. javascript ile süresi geçtiginde ilk gözükürken bunu gözükmez yapıp 2. div gözükür yapıyor.

Bi tür yükleniyor eklentisi

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Wordpress içeriğinmi gözükmüyor tam anlayamıyorum, bu yaptığında bir problem yok sadece bir süre sonra o yazının kaybolmasını istiyorsan normal, wordpresse yazdığın içerik çıkmıyorsa $content = $jbas.$content.$json; bölümünü $content = $jbas.$json.$content; olarak değiştir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5