İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Google Analyticator eklentisi

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Webmaterların "siteme ne kadar ziyaretçi giriyor" sorusuna cevap vermek için wordpress kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bu eklenti sayesinde, yönetim panelindeki ilgili kısımlara Googledan almış olduğunuz analitik hesabının bilgilerini girerek anlık olarak sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıların sayısını gösterebilirsiniz. Plugin'in oluşturduğu bir widget aracılığı ile bir önceki günün kayıtlarınıda gösterebilmektesiniz. Ayrıca plugin, admin olarak login olduğunuzda sizin kayıtlarınızı tutmayabiliyor.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi plugini sadece kurmak yetmiyor aynı zamanda bir google analitik hesabına sahip olmakta gerekiyor..

Download etmek isterseniz: http://downloads.wordpress.org/plugin/google-analyticator.4.1.1.zip bu linkden ulaşabilirsiniz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
off anlık gösteriyorsa gerçekten harika bir eklenti daha önce hiç karşılaşmadım kuruyorum
teşekkürler

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
1.png

Yukarıdaki gibi gösterebiliyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5