İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress hata veriyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Edit: tamamdır çözüldü. Sorun benden kaynaklanıyormuş.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
dosyaları tam olarak gönderdiğinize eminmisiniz

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Edit: tamamdır çözüldü. Sorun benden kaynaklanıyormuş.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
sorun neymiş ?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yedekleri yüklerken wp-includes diye bir kolasör var, yedeklerin arasında yokmuş, ben de gittim son sürümü indirip bu klasörü de attım ftp'ye, sorun çözüldü :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Şimdi de böyle bir hata veriyor:

Fatal error: Call to undefined function delete_transient() in /home/XXX/domains/XXX.com/public_html/wp-admin/upgrade.php on line 23

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
son sürümü indir /wp-content/ wp-config.php ve.htaccess dosyası dışındaki tüm dosyaları son sürüm ile güncelleyin. aldığınız hatanın sebebi büyük ihtimal eski sürüm dosyaların içine yeni wp dosyalar kopyalamanızdan kaynaklanıyor.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
son sürümü indir /wp-content/ wp-config.php ve.htaccess dosyası dışındaki tüm dosyaları son sürüm ile güncelleyin. aldığınız hatanın sebebi büyük ihtimal eski sürüm dosyaların içine yeni wp dosyalar kopyalamanızdan kaynaklanıyor.

Çok teşekkür ederim halloldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5