İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress jQuery Blog Tasarımı

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz üzere yeni yeni wordpress tasarım entegre etmeye başladım ve sizlere ilk entegre ettiğim tasarımı sunmaktan gurur duyuyorum.Aslında zor görünen fakat bir kaç pratik ile çok basit hal alan wordpress tasarım kodlaması gerçekten kolay.Sizlere tavsiyem kodlamaya başlayın veya başlamayın Aklımda şöyle bir fikir var örnek bir tasarım bulup bu tasarımı sizlere nasıl entegre edeceğinizi anlatan bir video hazırlamayı düşünüyorum.Nasıl olur sizce Neyse asıl konumuza gelelim, tasarımı Tayfun Erbilen yapmıştır.Tolga Çetinkaya ( Ben ) Entegre ettim.Güle güle kullanın.Artık sizlere her hafta yeni bir entegre tasarımımı sunmaya karar verdim hiçbir sorun çıkmazsa her hafta yeni tasarım sunucam.

Temanın Kurulumu :
- Tema Klasörü içindeki ” jQuery Blog Teması v1.0 “ adlı tema klasöürünü wordpress themes klasörünün içine atın.
- Eklentiler Klasörü içindeki WP-PageNavi ve WP-PostViews bu 2 klasörü wordpress plugins klasörünün içine atın ve WordPress Yönetim Paneli > Eklentiler >WP-PageNavi ve WP-PostViews eklentisini etkinleştirin.
- Yönetim Paneli > Ayarlar > WP-PageNavi Eklentisinin ayarlarını indirdiğiniz klasördeki Eklentiler klasörünün içindeki WP-PageNavi Ayarları adlı resimdeki ayarların aynısını uygulayın.
- Yönetim Paneli > Ayarlar > WP-PostViews Eklentisinin ayarlarını indirdiğiniz klasördeki Eklentiler klasörünün içindeki WP-PostViews Ayarları adlı resimdeki ayarların aynısını uygulayın.
Kurulum Bitmiştir. Güle Güle Kullanın !
NOT: Lütfen alt kısımdaki temayı kodlayan kişiler kısmını kaldırmayın.En azından bunu çok görmeyin…

Rar Şifresi : www.sanalbeyin.net
Tema Demo : Tıklayın
Temayı indir : Tıklayın

Kaynak: http://sanalbeyin.net/jquery-blog-temasi/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5