İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Worpress 420 tane video incelenip yayina alinacak!

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
buradaki yarisma icin eklenen videolar epey fazla ben bir yeden sonra acayip bunalmaya basladim:)

420 video eklenmis. Isi alacak kisi tarafindan yapilacaklar..

videolari izleyip, kaliteli ve goruntusu net olanlari yayinlamak.
etiket eklemek..
aciklama kismi guzel degilse duzenlemek..
ekleyen kisinin ismini kaydetmek, bittikten sonra bu sayiyi bana ulastirmasi gerek, yarisma sonucunu belirlemek icin..

bu kadar isi almak isteyenler istedikleri ve ne kadar surede bitirebileceklerini yazsin..

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Detaylı Pm alabilirmiyim. Fiyat + Açıklama kısmına yazılacak örnek yazı + Kaç tane etiket eklencek.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aklidam bir fiyat yok, gelecek fiyatlara gore isi verecegim..

aciklama kismi cogunda var, ama bazilarinda reklam ve linkde var, onlarin silinmesi, eger aciklama yok ise baslik ayni sekilde yazilmasi gerek..

etiketlerde 5-8 civari olabilir..

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz bir fiyat belirleyin bizler de o fiyata ne kadar uyabileceğimize bakalım :) Ben rahatça yapabilirim bu işi kısa sürede. boş vaktim çok. Ancak fiyat konusunda teklif bekliyorum.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aklimda bir fiyat olsa yazardim ama fazla yuksek olmamasi taraftariyim :D

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size gelen tekliflere istinaden bana pm yoluyla ulaşır teklifinizi bildirirseniz sevinirim :) Orta bir yol buluruz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5