İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wp Admin kp sorunu

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200109gh5.jpg

Arkadaslar resimde gördügünüz gibi admin kp ye girmek istedigimde bu sorun ile karsilasiyorum...
Wp yi yeni kurdumda mesela bir islem yaptikdan sonra hata sayfasi cikiyordu simdi ise admin kp ye hic giremiyorum.
wp-admin dosyalarini yeniden attim gine ayni hatayi aliyorum....

Yardimlariniz icin simdiden tessekkür ediyorum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
200109gh5.jpg

Arkadaslar resimde gördügünüz gibi admin kp ye girmek istedigimde bu sorun ile karsilasiyorum...
Wp yi yeni kurdumda mesela bir islem yaptikdan sonra hata sayfasi cikiyordu simdi ise admin kp ye hic giremiyorum.
wp-admin dosyalarini yeniden attim gine ayni hatayi aliyorum....

Yardimlariniz icin simdiden tessekkür ediyorum.

site adresini pmlermisin?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi anlayan birimize site adresini pm at çünkü ben daha önce böyle bir hata görmedim o yüzden bakmak gerek.
Ama veritabanı ile oynadıysan ondanda olabilir diye düşünüyorum

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
wp-admin klasörünün içindeki index.php ile aynı sürümdeki wordpress dosyasının içindeki wp klasörünün index.php sini yer değiştirin sanırım problem hallolacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5