İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WrzMakale | Seo'ya Uygun Makale

wrz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
v3nzu.png

Merhaba arkadaşlar %100 seo uyumlu makale yazıyorum. Fiyatlar oldukça iyi internette hit almak istiyorsanız MAKALE yazdırmanız gerekir.​

Hangi kategori ?

Her kategoride makale yazılır film sitesi, sağlık sitesi, oyun sitesi farketmez her türlü makale yazılır.

Örnek Film Sitesi Makalesi ;

Cinemax.bl.ee Nedir ?

Filmleri full hd ve yasal izleyebileceğiniz tek sistemdir. Bu sistem sayesinde filmleri yüksek kalitede izleyecek ve paylaşabileceksiniz. Cinemax bir çok yenilikle karşınıza çıkacak. Cinemax tek olmaya geliyor

Cinemax.bl.ee Projeleri Neler ?

Cinemax'ın projeleri saymakla bitmez ancak Her gün 1 film projesi en üstte tutalacak proje olacaktır. Günde 1 Film Projesi sayesinde her gün güncel olarak film paylaşacağız. Bu proje sitemizde 1000 filmi geçtikten sonra devreye girecektir.

Yukarıda gördüğünüz tanıtım yazısı film sitesi için yapılmıştır %100 özgündür​

Makale sonucu nasıl hit aldım ?​
v3puu.jpg

KAMPANYA ! ARKADAŞLAR KONU İLE İLGİSİ YOK BİLİYORUM AMA MAKALE ALANA BİCAPS BOTU VERECEĞİM !​

FİYATLAR NEDİR ?​

100 Kelime=1 TL
150 Kelime=1.5 TL
200 Kelime=2 TL
250 Kelime=2.5 TL
300 Kelime=3 TL
350 Kelime=3.5 TL
400 Kelime=4 TL
450 Kelime=4,5 TL
500 Kelime= 5 TL​

ARKADAŞLAR REFERANS YOKTUR ÜSTTEKİ MAKALE YETERLİDİR UMARIM !​

Ödeme Türleri Nelerdir ?​

Paypal ve Turkcell Mobil ödeme geçerlidir​

Arkadaşlar referans vardır ! 1 adet bu gidişle satış olmayacak galiba

Günceldir arkadaşlar bir adet referans vardır !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5