İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.delikanlim.de reklam alinir!

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam www.delikanlim.de Reklam aliyorum 200x100 buyuklunde banner sadece ayda 20 euro. Sitede bazi reklamlar var ordan göre bilirsiniz sol asagda. Sitemizin hitleri söyledir webservice göre diyorum:
Tekil = 6419 Cogul = 60620 bu tekiller günlük degisiyor 5500 ile 7500 arasi degisiyor. Eger isteyen varsa sadece 40 euro ya www.delikanlim.de/turku.htm yerinde reklam vere bilirim sitenin en cok ziyaret edilen yerler orda tam 5 sayfa var. Hepsinde bannerinizi koya bilirim yani 6 sayfa = 40 euro :) nasil sudan ucuz degilmi. Ilgilenen varsa ya pm ata bilir..

Suan bulundum yerde iki buyuk dergide ayrica bir dugun salonda hep reklamim cikiyor her hafta uc dugun ve salon buyuklugu 800 - 1000 kisilik artik gerisi siz düsünun eger reklam vermek istiyorsan buyur konusalim. Gelecegin sitesinden hic suphem yoktur :)

saygilarimla...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
200x100 banneri en alta koymussun kımse orayı görmezki ordakı reklamın tıklanma oranı çok dusuktur daha iyi bı yer seçebılırsın.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden banlancaklarki hile yapmiyorum bisey yapmiyorum allaha sükür eger sarki dinleme icin diyorsan mp3 yapmiyorum 2 senedir var orasi ve cok kiside biliyor orda wma olarak sarki dinletiyorum kalitesi dusuk amac dinletmek hosuna giden gider kaseti alir.
Duman orayi iyi göremiyen kör olmasi gerek eger daha yukariya vermek istiyorsaniz 50 euro ver istedin yere ekleyim....

saygilarimla...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Furkan neden kim mesela konuyla ne alaka onuda anlamadim gerci :) ben siteme reklam ariyorum ilgilenen yazar konu bu ama herkes degisik seyler yaziyor. Parai veren dudugu calcak, allahin izniyle su arkadashatti sitemi turkceye cevirirsem turkiyede tek site olarak geccek cunku buna benzer turkce sayfa hic bulamadim. Ve onun reklami en buyuk sitelere vercem onun icin gelecegin siteleri dedim yanila bilirimde allah herkesi istedigi yere getirsin ne diyelim.... aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
amin ama müyap senle aynı fikirde değil.Fon müziği kullanan siteme bile uyarı maili aldım.Kalitesi düşükmüş v.s. ona bakmaz banlar.Hile yapmakla alakası yok.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orasi turkiye burasi ise almanya bana gelsede turkiyeden kapatir bende yurt disindakilere acik kalirim buda yeterli sadece almanya bile ama hele bir mail gelsin oanki duruma göre bakarim. Yarin ola hayrola diyelim...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten mu-yap seni tum dunyadan engelleyemez yapacagı Turkiyeden erişimini engellemek hitlerin çokluk oranı turk ise buda buyuk kayıp verecegın anlamina gelıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5